تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۰ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۲:۴۴ ب.ظ
فاقددیدگاه
معاون دامپزشکی شهرستان قائم‎شهر:

معدوم‌سازی ۴۷۰ کیلوگرم محصولات فرآورده‌های خام دامی توسط دامپزشکی قائم‌شهر در ایام نوروز

معاون دامپزشکی شهرستان قائم‎شهر، گفت: در طول ایام نوروز یش از۴۰۰ واحد صنفی بازدید شد و مقدار ۴۷۰ کیلوگرم از محصولات فرآورده‌های خام دامی غیرقابل مصرف از چرخه مصرف انسانی خارج شد.

به گزارش قائم آنلاین، اداره دامپزشکی شهرستان قائم‌شهر در ایام نوروز با حضور اکیپ‌های بازرسی در سطح شهرستان برعملکرد واحدهای عرضه محصولات فرآورده‌های خام دامی و کشتارگاه‌ها و واحدهای بسته‌بندی اجرا شده بود.

مسعود عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: اداره دامپزشکی قائم‎شهر با ۱۵۲نفر ساعت در طول ایام نوروز اقدام به بازدید بیش از۴۰۰ واحد صنفی و مقدار ۴۷۰ کیلوگرم از محصولات فرآورده‌های خام دامی غیرقابل مصرف از چرخه مصرف انسانی خارج شد.

وی افزود: در طول ایام نوروز درصیانت از سلامت و امنیت مواد غذایی، این اداره اقدام به برقراری کشیک‌های ثابت و سیار نمود و با بازدیدهای ویژه بصورت شبانه و روزانه از واحدهای عرضه محصولات فرآورده های خام دامی و کشتارگاه‌ها و واحد بسته‌بندی اقدام نموده و بیش از ۱۵۰۰کیلوگرم محصولات ضبط و ۴۷۰ کیلوگرم از آن معدوم سازی شد.

معاون دامپزشکی شهرستان قائم‎شهر، بیان کرد: از شهروندان محترم تقاضا دارم از خرید هرگونه محصولات فرآورده‌های خام دامی بصورت فله و یا زعفرانی فله جدا خوداری نموده و با خرید محصولات بصورت بسته بندی تحت نظارت دامپزشکی امنیت موادغذایی خود را تضمین نمایند و درصورت مشاهده تخلف از سوی واحدهای صنفی  اداره دامپزشکی اطلاع دهند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.