تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۰ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۴:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

خبرنگاران را به مجمع فدراسیون کشتی راه ندادند

مسئولان وزارت ورزش از ورود خبرنگاران به مجمع فدراسیون کشتی جلوگیری کردند.

به گزارش قائم آنلاین، در حالی که مجمع فوق‌العاده فدراسیون کشتی برای تصمیم‌گیری درباره استعفای رسول خادم از ساعت ۱۴ امروز با حضور مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون کشتی به همراه روسای هیات‌های کشتی کشور در آکادمی ملی المپیک و پاراالمپیک آغاز شده است اما مسئولان وزارت ورزش از ورود خبرنگاران برای پوشش این مجمع ممانعت به عمل آوردند.

یکی از مسئولان فدراسیون کشتی وقتی با اعتراض خبرنگاران و دلیل عدم حضور آنها در مجمع سوال شد پاسخ داد که از نظر ما مشکلی نیست و می‌توانید در مجمع حضور پیدا کنید اما ماموران حراست مجموعه عنوان کردند که اجازه این کار به خبرنگاران داده نمی‌شود.

با توجه به اتفاقات رخ داده طی روزهای گذشته برخی گمانه‌زنی‌ها حکایت از ماندن خادم در راس فدراسیون کشتی به ادامه فعالیتش در این فدراسیون دارد. این در حالی است که اواخر سال گذشته رسول خادم با حضور در مجمع فوق‌العاده فدراسیون کشتی رسما استعفای خود را اعلام کرده بود. پس از این موضوع بود که مهلتی ۲۱ روزه برای تصمیم‌گیری نهایی در این خصوص در نظر گرفته شد.

با این حال امروز باید یا خادم با تکرار مخالفت اعضای مجمع با استعفایش به فدراسیون برگردد و یا با تصمیم مسئولان وزارت ورزش و قبول استعفای خادم برای فدراسیون سرپرست تعیین شود.

محمدرضا داورزنی معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک به عنوان نمایندگان دستگاه‌های ورزشی در این مجمع حضور دارند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.