تاریخ انتشار :شنبه ۱۸ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۴:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

تهدید دوباره وکیل بازیکن سابق استقلال

وکیل بازیکن سابق استقلال گفت: 3 ماه است به خاطر طلب 126 میلیونی عباس محمدرضایی به باشگاه استقلال می‌روم و می‌ایم اما هر بار یک جواب به من می‌دهند.

به گزارش قائم آنلاین، عباس محمدرضایی بازیکن سابق استقلال جزو نفراتی است که مطالباتی از این تیم دارد و همچنان نتوانسته طلبش را از این باشگاه بگیرد. در این بین وکیل این بازیکن چندین و چند بار به باشگاه استقلال مراجعه کگرده و موفق به دریافت مطالبات ۱۲۶ میلیونی وی نشده است.

آرش شکرریز با اشاره به اینکه باشگاه استقلال برای پرداخت مطالبات محمدرضایی اقدامی انجام نمی‌دهد، گفت: طی سه ماه اخیر بارها و بارها برای دریافت مطالبات موکلم به باشگاه استقلال مراجعه کردم و حتی برای این کار به دفتر معاون وزیر هم رفتم تا پرونده طلب ۱۲۶ میلیونی محمدرضایی بسته شود اما مسئولان باشگاه استقلال هر بار وعده‌های عجیبی به من دادند.

وی افزود: یک بار گفتند منتظر پول اسپانسر هستیم و دفعه بعد گفتند سهمیه فروش بلیت ما هنوز واریز نشده است و پس از آن هر بار مراجعه کردم به من گفتند پولی به باشگاه نیامده است. پرونده موکل بنده به کمیته انضباطی AFC ارجاع شده و چند وقت پیش هم از این کمیته از من سؤال کردند که آیا مطالبات موکل شما پرداخت شده که به آنها جواب منفی دادم. قرار است ۲۳ روز دیگر نمایندگان AFC برای بررسی وضعیت باشگاه‌ها به ایران سفر کنند و جالب اینجاست که باشگاه پرسپولیس تمامی پرونده‌های خود را به جز مسعود همامی به سرانجام رسانده اما باشگاه استقلال به جای پرداخت ۱۲۶ میلیون تومان طلب بازیکن سابقش بازیکن ۴ میلیاردی خریداری می‌کند.

شکرریز تاکید کرد: شما مطمئن باشید به محض حضور نمایندگان AFC این موضوع را به اطلاع آنها خواهم رساند و ضمن پوزش از هواداران استقلال خطاب به آنها می‌گویم من و موکلم همه گونه همکاری و پیگیری را برای دریافت مطالبات‌مان از استقلال انجام دادیم. جالب است باشگاه استقلال با تعهد فدراسیون فوتبال در این فصل مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را گرفت و ما هم سعی کردیم به شکل مسالمت‌آمیز طلب ناچیز این بازیکن را دریافت کنیم اما تا امروز این اتفاق رخ نداده است. امیدوارم هواداران استقلال فردا از ما ناراحت نشوند و مسئولان این باشگاه که تخصص در قرار دادن بازیکنان سابق مقابل هواداران دارند از اسم هوادار سوءاستفاده نکنند و مطالبات بازیکنانی که برای این تیم به هر شکلی زحمت کشیده‌اند را پرداخت کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.