تاریخ انتشار :جمعه ۱۷ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۲۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

پرسپولیس قهرمان می‌شود؟

سه بازی پایانی هفته بیست و هفتم لیگ برتر روز شنبه برگزار می‌شود و پرسپولیس در این روز میهمان تیم پدیده است و در صورت کسب یک مساوی هم به مقام قهرمانی می‌رسد.

به گزارش قائم آنلاین، سه بازی پایانی هفته بیست و هفتم لیگ برتر روز شنبه برگزار می‌شود در این روز شاید پرسپولیس به طور رسمی به مقام قهرمانی برسد.

نگاهی به این بازی‌ها می‌اندازیم:

پدیده – پرسپولیس؛ رسمی شدن قهرمانی و کمک به علی کریمی؟

پرسپولیس روز شنبه می‌تواند در شهر مشهد و در جوار حرم امام رضا ( ع) دومین قهرمانی‌اش در لیگ برتر را جشن بگیرد. هرچند این روزها انتقاد از پرسپولیس و حتی برانکو اوج گرفته است. انگار نتایج عالی سرخپوشان تهرانی و دومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر هم نمی‌تواند برخی از پیشکسوتان همیشه معترض پرسپولیس و برخی منتقدان را راضی نگه دارد! با این حال پرسپولیس  ۱۳ امتیاز نسبت به تیم دوم جدول بیشتر دارد! بهترین خطوط حمله و دفاع لیگ در اختیار سرخپوشان است. علیپور مهاجم پرسپولیس در صدر جدول گلزنان است اما همه این مسایل با یک مساوی و حتی باخت از سوی برخی نادیده گرفته می‌شود.

برانکو هم این روزها عصبانی است او قبل از اینکه از دست منتقدان بی انصاف ناراحت باشد  از داوران فوتبال ما گلایه دارد و مدعی است که داوران در این فصل با او و تیمش نامهربان بودند!

پرسپولیس برای اینکه قهرمانی‌اش رسمی و قطعی شود خیلی انتظار کشید و دو باخت متوالی مقابل سایپا و استقلال باعث شد انتظارها طولانی شود.پدیده هم تیمی است که بعد از کسر ۶ امتیاز دچار افت شد و اکنون در خطر سقوط قرار دارد. بنابراین پدیده هم می‌تواند لقمه گلوگیری برای سرخپوشان شود  و پرسپولیس در این مسابقه هم کار راحتی ندارد و اگر پیروز نشود و دوباره ذوب آهن در این هفته حریفش را شکست بدهد جشن قهرمانی یک هفته دیگر به تعویق خواهد افتاد.با این حال اگر پرسپولیس بتواند پدیده را در خانه‌اش شکست بدهد ضمن قهرمانی می‌تواند به صورت غیرمستقیم به سپیدرود و علی کریمی برای بقا کمک کند! پرسپولیس با یک مساوی هم می‌تواند به مقام قهرمانی برسد.

بازی رفت دو تیم با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

ذوب آهن – سپیدرود؛ جنگ نایب قهرمانی و بقا

ذوب آهن در لیگ برتر می‌خواهد نایب قهرمان شود و خوب هم نتیجه گرفته اما شاگردان قلعه‌نویی در لیگ قهرمانان آسیا یک شکست خانگی را مقابل تیم قدرتمند الدحیل تجربه کردند تا قلعه‌نویی همچنان از نگرش بازیکنانش انتقاد کند و بگوید بازیکنانم باید بزرگ فکر کنند. اکنون سبزپوشان اصفهانی برای حفظ رده دوم جدول و کسب سهمیه آسیایی در لیگ به مصاف تیم سپیدرود می‌روند. قرمزپوشان شهر رشت در خطر سقوط هستند و قطعا در این بازی با تمام توان بازی خواهند کرد. رویا رویی علی کریمی و امیر قلعه‌نویی هم دیدنی خواهد بود کریمی زمانی در تیم ملی شاگرد قلعه‌نویی بوده و حالا باید دید او در کسوت مربیگری مقابل استادش حرفی برای گفتن دارد یا نه؟ آیا کریمی می‌تواند با شکست دادن ذوب آهن تیمش را به بقا امیدوارتر کند؟

سپیدرود در بازی رفت ۲ بر یک شکست خورده بود.

تراکتورسازی – سپاهان؛ نبرد قطب‌های ناکام

دو قطب فوتبال ایران که در این فصل حال و روز خوشی ندارند. تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا حذف شد و ساغلام ناکام بزرگ این شکست آسیایی بود اما برخی از کارشناسان می‌گویند مدیریت باشگاه نیز در این ناکامی سهم دارد. اکنون تقابل تیم‌های دهم و یازدهم جدول در حالی به مصاف یکدیگر می‌روند که هفته گذشته هر دو شکست خوردند. تراکتورسازی مقابل ذوب آهن ۳ گل خورد وسپاهان بازی را به پیکان واگذار کرد. تراکتورسازی ۲۹ امتیازی دو امتیاز بیشتر از سپاهان دارد. برنده این مسابقه رتبه‌ای بهتر از یازدهمی خواهد داشت.

اسامی داوران و برنامه مسابقات هفته بیست و هفتم لیگ برتر

جمعه ۱۷ فروردین ۹۷
استقلال خوزستان – گسترش فولاد – ورزشگاه غدیر اهواز- ساعت ۱۷
سیدمهدی سیدعلی – تورج عیوض محمدی – حسن انتظاری – وحید صالحی – ناظر: محمدرضا فلاح
سایپا – نفت تهران – ورزشگاه پاس قوامین تهران- ساعت ۱۷
علیرضا فغانی – محمدرضا منصوری- سجاد طوری – ناصر جنگی – ناظر: حسن کامرانی فر
استقلال – سیاه جامگان – ورزشگاه آزادی تهران- ساعت ۱۸:۵۵
حسین زرگر – آرمان اسعدی – بابک عباسقلی زاده – کمیل غلامی – ناظر: حسین نجاتی
پارس جنوبی – فولاد – ورزشگاه تختی جم بوشهر- ساعت ۱۹
کوپال ناظمی – علیرضا ایلدروم – محمد عطایی – علی میرغفاری – ناظر: سعید بطحایی
شنبه ۱۸ فروردین ۹۷
پدیده – پرسپولیس – ورزشگاه ثامن مشهد – ساعت ۱۷
بیژن حیدری – محمدرضا ابوالفضلی – سعید علی نژادیان – شاهو اصلانی – ناظر: حاتم بک پور
ذوب آهن – سپیدرود – ورزشگاه فولادشهر اصفهان- ساعت ۱۷
محمدحسین زاهدی فر – حسن یوسفی – محمد هاشمی نسب – ابوالفضل گرجی – ناظر: علیرضا کهوری
تراکتورسازی – سپاهان – ورزشگاه یادگار امام تبریز- ساعت ۱۸
وحید کاظمی – علی میرزابیگی – علی اکبر نوری – علی احمدی – ناظر : ابوطالب طاهریان

دیدگاه خود را به ما بگویید.