تاریخ انتشار :جمعه ۱۷ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۴:۰۱ ب.ظ
فاقددیدگاه
رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی قائم‎شهر:

فعالیت‌های فرهنگی در مدارس قائم‎‎شهر آغاز شد/برپایی ایستگاه قائم‌شهرگردی برای مسافران تابستانی

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی قائم‎شهر، گفت: با حضور در مدارس با آموزش‌های بنیادین به ویژه تفکیک زباله، خود اشتغالی و احترام به پدر و مادر بدنبال فرهنگ‌سازی در جامعه هستیم.

به گزارش قائم آنلاین، محمد نصیرمتانی با حضور در برنامه فرهنگی موسسه یاس سپید در پارک سراج شهرستان قائم‌شهر، اظهار کرد: برپایی ایستگاه‌‎‌های قائمشهرگردی در نیمه اول فروردین امسال در راستای شناساندن مکان‌های تفریحی قائم‌شهر اجرا شد که این طرح با خدمات رایگان به مسافران تابستانی نیز ارائه خواهد شد.

وی به اقدامات شورا در سال ۹۶ اشاره کرد و گفت: بخش اعظمی از این اقدامات در سال ۹۷ به نتیجه می‌رسد و بدنبال اجرای کارهای جدید برای شهر قائم‎شهر هستیمد.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی قائمشهر به ترافیک سنگین و آزار دهنده میدان جانبازان اشاره کرد و افزود: با بهره برداری از پروژه پل روگذر جانبازان در پایان سال ۹۶ ترافیک در این نقطه به حداقل رسید.

این مسوول با بیان اینکه کمیسیون فرهنگی در مدارس فعالیت‌های بنیادین به ویژه تفکیک زباله، خود اشتغالی و احترام به پدر و مادر را آموزش می دهد، بیان کرد: نتیجه این آموزش نه تنها در شهر که در آینده کشور نیز تاثیر دارد.

عضو شورای اسلامی شهر قائم‌شهر به بوی نامطبوع محوطه پارک سراج اشاره و خاطرنشان کرد: با نشست‌های اخیر اعضای شورای شهر با شرکت‌های تفکیک زباله، طرح تفکیک زباله از مبدا و ساماندهی محوطه‌های این چنینی تا نوروز سال آینده در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر قرار دارد.

متانی با بیان اینکه کلاس‌های رایگان فرهنگی آموزشی از سوی کمیسیون فرهنگی برگزار می‌شود، تصریح کرد: این کلاس‌ها در راستای ساماندهی و تقویت بنیان خانواده پایان فروردین در سالن آمفی تئاتر شهرداری برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: در راستای شناساندن مکان‌های تفریحی شهرستان قائم‌شهر به مسافران تابستانی امکاناتی را که برای بازدید نیاز هست به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می‌گیرد تا بتوانیم گردشگر بیشتری را برای شهرستان جذب کنیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی شهرستان قائم‎شهر در پایان خاطرنشان کرد: از امکانات ورزشی سطح شهر راضی نیستیم و برای هبود و ارتقا فضای ورزشی از اولویت شورای اسلامی شهر قائمشهر است و مسافران در آینده نزدیک این تفاوت را احساس خواهند کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.