تاریخ انتشار :جمعه ۱۷ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۳:۰۹ ب.ظ
2 دیدگاه
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

تولیدکنندگان داخلی باید با همدیگر رقابت کنند تا کیفیت محصولات بهتر شود

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، گفت: برای توجه به سخنان رهبری باید هم کیفیت کالای داخلی را افزایش دهیم و هم کالای داخلی را حمایت کنیم و همچنین خود تولیدکنندگان داخلی باید با همدیگر رقابت کنند تا کیفیت محصولات خود را بهتر کنند.

به گزارش قائم آنلاین، آیت الله علی معلمی در خطبه‌های امروز نماز جمعه با اشاره به اینکه فردا روز سلامتی نام‌گذاری شده است، اظهار کرد: انسان باید در طول زندگی خود تاجاییکه می‌تواند باید مراقب سلامتی خود باشد و نباید به خود لطمه بزند تا بتواند در زندگی خود موفق شود چراکه باید توان انجام کار خود و احکام دین نیز داشته باشد تا بسلامتی اهمیت دهد.

وی به سخنرانی پیش از خطبه‌های شهردار قائم‎شهر اشاره کرد و افزود: آقای دکتر معین‌پور در این مدت کوتاه نشان دادند که صاحب طرح و ابتکار است که امیدواریم صادقانه و خالصانه به شهروندان قائم‎شهری خدمت کندو.

امام جمعه شهرستان قائم‎شهر در در زمینه فناوری هسته‌ای، بیان کرد: مقام معظم رهبری و امام نیز فرمودند ما می‌توانیم و اگر ایران در دانش هسته‌ای پیشرفت نمی‌کرد، چرا دانشمندان هسته‌ای را ترور کردند؟ زیرا متوجه شدند این دانش در حال بومی شدن است و ایران به کشوری قدرتمند تبدیل می‌شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، گفت: کارتر به گفته امام تنها اقدام مفیدی که انجام داد قطع رابطه با آمریکا بود و ای کاش پس از رحلت امام تمامی دولت‌ها به سخنان و رهنمودهای امام توجه می‌کردند اما این روزها عده‌ای دلواپس رابطه با آمریکا هستند.

این مسوول خاطرنشان کرد: از پنج سال گذشته هنگامی بحث مذاکره مطرح بود، برخی‌ها نگران بحث مذاکرات هسته‌ای بودند و عده‌ای مسخره می‌کردند که آنان دلواپسان انقلاب هستند و حال باید بیان کرد که آنان دلواپسان انقلاب نبودند و آنانی که دلواپس مذاکره بودند که با مذاکره مشکل حل می‌شود اما متاسفانه دلار حدود ۵ هزار تومان شد و کار به جایی رسید که کاسب عراقی می‌گوید من پول ایرانی را نمی گیرم.

معلمی تصریح کرد: اگر رهنمود رهبری در زمینه اقتصاد مقاوتی و خوداتکایی جدی گرفته می‌شد اکنون کار به جایی نمی‌رسید که اکثر کالاها با گرانی دلار گران شوند، نباید برای خرید لوازم آرایشی و اسباب بازی دلار بدهیم و وارد کنیم، نباید ارز را از کشور خارج کنیم، خروج ارز از کشور با انقلاب منافات دارد و باعث تضعیف اقتصاد کشور می‌شود.

وی عنوان کرد: برای توجه به سخنان رهبری باید هم کیفیت کالای داخلی را افزایش دهیم و هم کالای داخلی را حمایت کنیم و همچنین خود تولیدکنندگان داخلی باید با همدیگر رقابت کنند تا کیفیت محصولات خود را بهتر کنند.

امام جمعه شهرستان قائم‎شهر، تصریح کرد: غیرت داخلی موجب می‌شود تا اجناس ایرانی مصرف شود و برخی‌ها برای شیطنت می‌گویند که فلان وزارتخانه ماشین خارجی دارد و از آنجایی که در گذشته نمی‌توانستیم کالای داخلی تولید کنیم بنابراین مجبور به واردات بودیم.

2 دیدگاه

  1. متشکر از محتوای مفید سایتتون سال خوبی رو براتون آرزومندم

  2. سلام
    ممنون از سایت خوبتان
    موفق باشید

دیدگاه خود را به ما بگویید.