تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۶ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۶:۴۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

شهردار قائم‎شهر، تغییرات در شهرداری را آغاز کرد/اولین شهردار منطقه یک قائم‎شهر انتخاب شد

طی صدور حکمی توسط شهردار قائم‎شهر اولین شهردار منطقه یک قائم‎شهر انتصاب شد.

به گزارش قائم آنلاین، بهمن معین‌پور شهردار قائم‎شهر پس از ۳ ماه از صدور حکمش شروع به جابه‌جایی در معاونت‌ها کرد و معاون شهرسازی خود را تغییر داد تا جعفر امینی‌بر بعنوان معاون شهرسازی در شهرداری قائم‌شهر کار خود را آغاز کند، وی قبل از انتصاب در سمت معاونت شهرسازی بعنوان رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری قائم‎شهر مشغول بکار بود.

همچنین پس از جابه‌جایی امینی‌بر و رفتن از سازمان آتش نشانی، داور رستم‌پور توسط شهردار قائم‎‎شهر بعنوان سرپرست این سازمان معرفی شد که جابه‌جایی دیگری در دوران مدیریت بهمن معین‌پور بوده است.

شهردار قائم‎شهر برای اولین بار شهردار منطقه یک این شهر را انتخاب کرده بود، قائم‎شهر در سال ۹۴ طی ابلاغ وزیر کشور به دو منطقه تقسیم شده بود که معین‌پور طی حکمی مصطفی محمودزاده را به سمت شهردار منطقه یک قائم‎شهر معرفی کرد.

محمودزاده با سابقه، که چندین سال در شهرداری قائم‎شهر و در مسئولیت‌های مختلف مشغول به کار بود، بعنوان اولین شهردار منطقه یک قائم‎شهر معرفی شد وی قبل از این مسئولیت با مسئولیت معاونت شهرسازی در شهرداری قائم‎شهر مشغول به کار بود.

بهمن معین‌پور قبل از این جابه‌جایی‎ها در سال ۹۷ تنها معاونت عمرانی خود را تغییر داده بود که اکنون درحال جابه‌جایی در معاونت‌ها و روسای سازمان‌های خود است، اکنون باید منتظر ماند تا شهردار منطقه دو چه کسی انتخاب می‌شود و باقی معاونت‎ها ابقا می‌شوند یا تغییر می‌کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.