تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۵ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۴۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

پربحث‌ترین اخبار در ۱۴ فروردین

تلگرام مثل شرکت هرمی در حال بلعیدن اقتصاد کشور است و نگرانی از حملات خشونت‌بار به مسلمانان در انگلیس؛ از جمله پربحث‌ترین اخبار در روز گذشته بودند.

به گزارش قائم آنلاین، در روز گذشته (‌سه‌شنبه، ۱۴ فروردین) در قسمت پایین قابل مشاهده است:

فیروزآبادی: تلگرام مثل شرکت هرمی در حال بلعیدن اقتصاد کشور است/ خروج از انحصار پیام‌رسان‌ها دستور رئیس‌جمهور است

رئیس مرکز ملی فضای مجازی از دستور رئیس‌جمهور برای خروج از فضای انحصار در پیام‌رسان‌های خارجی خبر داد و گفت:‌ شورای عالی فضای مجازی تصمیم خود را درباره تلگرام در زمان مناسب اعلام می کند.

پاسخ‌های محسن تنابنده به حاشیه‌های «پایتخت۵»

اجازه بدهید اول به این نکته اشاره کنم که این ما بودیم که از «اوج» درخواست کردیم بودجه این سریال را متقبل شود. ما براساس نیازهای قصه در این فصل به دنبال سرمایه‌گذاری بودیم که بتواند تمام مخارج سریال را مرتفع کند.

تبدیل عربده‌ ترامپ به التماس با خروج ما از برجام

به آسانی می‌توان نتیجه گرفت که خروج از برجام برای آمریکا یک فاجعه و برای ما یک فرصت طلایی خواهد بود و یکی از موانع اصلی پیش‌روی تحقق شعار سال و پیوست‌های آن را از میان برمی‌دارد.

صهیونیست‌ها حق داشتن سرزمین خود را دارند/ ایران بخشی از مثلث شرارت در منطقه است

ولی‌عهد سعودی در مصاحبه با نشریه آتلانتیک ایران را بخشی از مثلث شرارت در منطقه دانسته و موجودیت رژیم صهیونیستی را به رسمیت شناخت.

نگرانی از حملات خشونت‌بار به مسلمانان در انگلیس همزمان با روز «یک مسلمان را تنبیه کن»

بیانیه‌های تهدیدآمیز گروه‌های نژادپرست و نفرت‌پراکن ضداسلام در انگلیس برای حملات هدفمند علیه مسلمان‌ها، نگرانی‌ها درباره احتمال حملات خشونت‌آمیز به مسلمانان به خصوص زنان محجبه را افزایش داده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.