تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۵ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۲:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

بازگشت خادم یا معرفی جانشین؟

فدراسیون کشتی در حالی سال جدید را آغاز کرد که اعضای مجمع روزهای پایانی مهلت مقرر تا بازگشت احتمالی خادم یا معرفی جانشین او را پشت سر می‌گذرانند.

به گزارش قائم آنلاین، پس از استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی، اعضای مجمع فدراسیون در روز ۲۱ اسفندماه سال گذشته با برگزاری نشستی ویژه با حضور محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش، سعی در بازگرداندن رئیس مستعفی داشتند که این تلاش در نهایت ناکام ماند.

ماحصل نشست اعضای مجمع این بود که پیش از معرفی سرپرست جدید فدراسیون کشتی، یک ماه فرصت برای رایزنی با رسول خادم و تلاش با هدف بازگشت احتمالی تعیین شد تا شاید این مشکل با تغییر مواضع رئیس مستعفی به پایان برسد. به هر حال روزها سپری شد و حالا تنها یک هفته تا پایان این زمان باقی است که با توجه به اتفاقات چند هفته گذشته و تقابل کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش با فدراسیون کشتی به بهانه لغو میزبانی جام جهانی کشتی در ایران بعید است، رسول خادم دوباره به فدراسیون کشتی بازگردد.

آنچه مسلم است با توجه به شرایط کنونی، اعضای مجمع فدراسیون کشتی باید در پایان مدت زمان یکماهه (۲۱ فروردین) به فکر برگزاری نشستی دیگر و انتخاب سرپرست فدراسیون باشند. سرپرستی که با توجه به رویدادهای مهم بین المللی پیش رو و همچنین مشکلات مختلف فدراسیون، مطمئنا روزهای سخت و پر فراز و نشیبی را پیش رو خواهد داشت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.