تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۵ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۳:۳۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

آلگری: رئال ویرانگر است

سرمربی یوونتوس بعد از شکست سنگین برابر رئال مادرید به ستایش از تیم حریف پرداخت و تاکید کرد که درخشش رئال در لیگ قهرمانان تصادفی نیست.

به گزارش قائم آنلاین، یوونتوس در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا عملکرد ناامید کننده‌ای برابر رئال مادرید داشت و با سه گل تن به شکست داد تا عملا شانسی برای صعود به دور بعد نداشته باشد.

آلگری بعد از شکست سنگین خانگی برابر رئال مادرید به ستایش از عملکرد حریف پرداخت. سرمربی یوونتوس، گفت‌: وقتی برابر تیم بزرگی همچون رئال مادرید بازی می کنید برای پیروز شدن باید خوش شانس هم بود. یک ساعت بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و دیبالا قبل از گل دوم رئال مادرید می‌توانست کار ما را راحت کند و بازی را به تساوی کشاند.

او ادامه‌ داد: رئال مادرید در استفاده کردن از  فرصت‌های گلزنی خود ویرانگر است. قهرمانی در سه دوره از چهار دور اخیر لیگ قهرمانان اروپا اصلا تصادفی نیست. باید این دیدار را فراموش کرد و روی بازی‌های حساس سری A تمرکز کرد ما در فینال جام حذفی هم بازی سختی پیش رو داریم. دیدار برگشت برابر رئال مادرید هم باقی مانده و چاره ای نداریم و باید به مادرید برویم.

آلگری درباره شانس تیمش برای صعود به دور بعد، ‌اضافه کرد: وقتی گل سوم را دریافت کردیم بسیار ناراحت شدم. در دیدار برگشت نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم اما  بعد از گل سوم تقریبا صعود ما به دور بعد غیر ممکن شده است. نسبت به فصل قبل بهتر و پخته تر ظاهر شدیم. بعد از  اخراج دیبالا و گل دوم رونالدو کار برای ما تمام شد.

آلگری در پایان سخنان خود، گفت‌: در چنین دیدارهای برای پیروز شدن و نتیجه‌  گرفتن به شانس نیاز است. حداقل باید یک گل در این دیدار به ثمر می رساندیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.