تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۳:۰۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

فریرا: برای برد پرسپولیس به ایران می آییم

سرمربی السد تاکید کرد که تیمش به دنبال کسب پیروزی در ورزشگاه آزادی برابر تیم فوتبال پرسپولیس است.

به گزارش قائم آنلاین،  السد با پیروزی که برابر الوصل به دست آورد همچون تیم فوتبال پرسپولیس صعود خود را به دور بعد نهایی کرد.

فریرا، سرمربی پرتغالی السد از عملکرد شاگردانش در مرحله گروهی راضی است. او بعد از پیروزی برابر الوحده، گفت‌: بسیار خوشحالم که در این دیدار سخت توانستیم به پیروزی برسیم و صعود خود را به دور بعد نهایی کنیم. با وجود این که  مشکلات زیادی داشتیم اما با شایستگی به دور بعد راه پیدا کردیم. آسیب‌دیدگی بازیکنان کلیدی و خستگی مفرط از مشکلات اصلی ما بود با این حال توانستیم که به دور بعد راه پیدا کنیم.

السد در بازی پایانی خود باید به مصاف تیم فوتبال پرسپولیس در آزادی برود. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که نماینده قطر با ۱۲ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی جای دارد و تیم فوتبال پرسپولیس هم با ۱۰ امتیاز دوم است.

تساوی در این دیدار باعث می‌شود تا السد به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کند اما در صورت پیروزی پرسپولیس این شاگردان برانکو هستند که به عنوان تیم نخست به مرحله حذفی راه پیدا خواهند کرد.

سرمربی پرتغالی السد درباره بازی پایانی تیمش برابر پرسپولیس، گفت‌: برای پیروزی به ایران می‌رویم اما  متاسفانه در این دیدار عبدالکریم حسن را در اختیار نخواهیم داشت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.