تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۳ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۴:۲۶ ب.ظ
فاقددیدگاه
گزارش تصویری

بازدید استاندار از معتکفین در شهرستان قائم‎شهر/۲۰هزار نفر در اعتکاف شرکت کردند

ظهر امروز استاندار مازندران از معتکفین شهرستان قائم‎شهر بازدید کرد وی همچنین در این بازدید گفت: 20 هزار مومن مازندرانی امسال در اعتکاف شرکت کردند.

به گزارش قائم آنلاین، ظهر امروز استاندار مازندران، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی مارندران، فرماندار شهرستان قائم‌شهر، شهردار قائم‎شهر و دیگر مسئولان شهرستانی از معتکفین مسجد جامع و مصلی نمازجمعه این شهرستان بازدید کردند و همچنین با حضور در دفتر آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با وی نیز دیدار و گفت‌وگو کردند.

استاندار مازندران در این بازدید با بیان اینکه مردم ولایی استان مازندران امسال حضور پرشکوهی در مراسم اعتکاف داشتند،  اظهار کرد: امسال در ۳۰۰ مسجد شرایط برای اعتکاف فراهم و مراسم اعتکاف در آن برگزار شد و حدود ۲۰ هزار نفر از مومنان مازندرانی در این مراسم معنوی شرکت کردند.

وی به یکی از ویژگی‌های مهم این مراسم اشاره کرد افزود: جوانان با حضور در این مراسم معنوی زیبایی بسیار زیادی را به مساجد مازندران بخشیدند که از نکات بسیار مهم آن بود و این حضور در ایام نوروز نشان از ایمان و عشق است که امیدواریم این مراسم برکتی برای مردم شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.