تاریخ انتشار :جمعه ۱۰ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۷:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

رکورد باقی‌مانده برای برانکو؛ پایان شیرین پرسپولیس؟

برانکو فرصت دارد تا با آماده‌کردن تیمش از نظر فنی و روحی پس از دو شکست، قهرمانی شیرینی را به هواداران پرسپولیس تقدیم کند.

به گزارش قائم آنلاین، دو باخت پی درپی شاید شرایط پرسپولیس را دور از فرم همیشگی جلوه دهد. این در حالی است که مقایسه امتیازات پرسپولیس این فصل با تیم فصل گذشته نشان می‌دهد که برانکو همچنان فرصت دارد تا نه تنها به امتیاز فصل گذشته برسد بلکه با یک امتیاز بیشتر رکورد خود را بشکند. پرسپولیس فصل گذشته با ۶۶امتیاز توانست قهرمان لیگ برتر شود. آن‌ها در دو بازی پایانی، پیروز نشدند و همین باعث شد امسال فرصت شکستن رکورد فصل پیش را داشته باشند.

این تیم در حال حاضر ۵۷ امتیاز دارد و چند هفته است که قهرمانی‌اش را مسجل کرده است. پرسپولیس چهار بازی و ۱۲ امتیاز پیش رو دارد. سه برد و یک تساوی می‌تواند رکورد امتیازات فصل پیش را شکسته و رکورد جدیدی را در اختیار برانکو قرار دهد و او بتواند در روزهایی که انتقاد از کادرفنی به اوج رسیده با یک رکوردشکنی شرایط را به نفع خود کند. پرسپولیس برای شکستن رکورد فصل گذشته نباید ببازد و اگر سه برد و یک باخت هم بدست بیاورد می‌تواند با ۶۶ امتیاز قهرمانی فصل پیش را تکرار کند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.