تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۴:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

«سین» مثل سلبریتی

صفحات اینستاگرام ایرانی‌ها امسال نیز مملو است از پیام‌های تبریک و آرزوهای دوست‌داشتنی. در این میان چهره‌های سرشناس اعم از هنرمند و سیاستمدار و ورزشکار پیام های تبریک جالبی در سال جدید دارند.

به گزارش قائم آنلاین، حمیدرضا تاجی: نوروز ۹۷ هم زودتر از آن چیزی که فکرش را هم می‌کردیم از راه رسید. سالی که در آن اتفاق تلخ و شیرین با هم در آمیخته شد اما شاید چاشنی تلخی آن بیشتر بود. حادثه انفجار معدن زمستان یورت، زلزله ویران کننده کرمانشاه، حمله داعش به مجلس شورای اسلامی، حادثه غرق شدن کشتی سانچی و  سقوط هواپیمایی آسمان یک روی سکه بود و روی دیگر آن پایان  داعش، صعود بی‌دغدغه ایران به جام جهانی، حضور ۴۰ میلیونی ایرانی‌ها در پای صندوق های رای، نخستین قهرمانی ایران در وزنه‌برداری و ووشو در جهان، کمک و همدلی مردم در زلزله کرمانشاه و اتحاد مردم ایران در برابر فتنه های داخلی و خارجی بود.

سال ۹۶ هرچه که بود به تاریخ پیوست و از امروز برگی دیگری از زندگانی مردم ایران رقم خواهد خورد. نوروزی که امسال متقارن با ماه مبارک رجب و البته شهادت امام هادی(ع) شده است.

امسال نیز بسیاری از چهرههای سرشناس در کنار مردم به انحای مختلف سال جدید را در صفحات شخصی‌شان تبریک گفتند؛ برخی تصاویری از خود و خانواده شان را در کنار سفره هفت سین منتشر کردند و بعضی ها هم با استفاده از تصاویر آرشیوی؛ نوروز باستانی را تبریک گفتند. تعدادی از چهره‌ها هم ضمن تبریک سال جدید، شهادت امام هادی را تسلیت گفتند.

در ادامه گلچینی از این پیام ها را می خوانید:


علی پروین


جواد ظریف


اعضای تیم ملی فوتبال ایران


نیکی کریمی


سیدمجید بنی فاطمه، مداح


صفحه رسمی باشگاه بایرن مونیخ آلمان


رضا گلزار، بازیگر


برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس


وینفرد شفر، سرمربی استقلال


سیدمحمد موسوی، والیبالیست


فرهاد اصلانی، بازیگر


هنگامه قاضیانی، بازیگر


مهدی رجب زاده، کاپیتان ذوب آهن


هدایت هاشمی، بازیگر


حسین ماهینی، فوتبالیست


سیدمحمود رضوی، تهیه کننده


سیدمهدی رحمتی، فوتبالیست


فرهاد مجیدی، پیشکسوت استقلال


حسن شمشادی، خبرنگار تلویزیون


ریما رامین فر، بازیگر


شبنم قلیخانی، بازیگر


فرشید اسماعیلی، فوتبالیست


سیدمسعود شجاعی طباطبایی، کاریکاتوریست


سامان قدوس، بازیکن جدید تیم ملی فوتبال ایران

دیدگاه خود را به ما بگویید.