تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۹ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۳۹ ق.ظ
فاقددیدگاه
فرماندار شهرستان قائم‎شهر خبر داد:

شهرستان قائم‎شهر آماده برای میزبانی از مسافران نوروزی

فرماندار شهرستان قائم‎شهر با اعلام اینکه آمادگی لازم برای میزبانی از مسافران نوروزی در این شهرستان را داریم و تمام دستگاه‌ها برای اجرای برنامه‎های تفریحی و سرگرمی و همچنین دستگاه‎های خدماتی و نظارتی برای این ایام برنامه‎ریزی کردند، خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، مهدی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن تبریک فرارسیدن عید باستانی نوروز، اظهار کرد: طرح آرامش بهاری بقاع متبرکه از ۲۵ اسفندماه آغاز و تا ۱۵ فرودین ماه ۹۷ ادامه دارد و زائرسراهای واقع در بقاع «امام زاده محمد» و «درویش مزار» آماده پذیرایی از مسافران نوروزی در این ایام است.

وی افزود: جهت سرگرمی و تفریح مسافران نوروزی که به شهرستان قائم‎شهر سفر می‌کنند برنامه‌های تفریحی برنامه ریزی شده است که مسافران می‎توانند با حضور در شهر ارطه از فضای پروازی پاراموتور که در این شهر مستقر خواهد شد بهره‌مند شوند تا خاطره‌ای خوش برای مسافران رقم بخورد.

فرماندار شهرستان قائم‌شهر، بیان کرد: سه مسجد بصوریت شبانه روزی در شهرستان قائم‎شهر میزبان مسافران خواهند بود که این مساجد شامل «مسجد رسول»، «مسجد سجادیه» و «مسجد درویش مزار» است که برای رفاه حال مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

این مسئول تعداد پایگاه های هلال احمر در این شهرستان را ۲ پایگاه امداد و نجات و ۲ پایگاه جوانان اعلام کرد و گفت : ۲ پایگاه امداد و نجات یکی واقع در کمربندی ساری به قائمشهر «افرا» و دیگری واقع در «جاده نظامی» است و همچنین ۲ پایگاه جوانان یکی واقع در خیابان تهران و دیگری دانشگاه آزاد است .

محمدی با بیان اینکه تمام واحدهای خبازی در ایام تعطیلات آماده پذیرایی مسافران نوروزی هستند، تصریح کرد: در ایام نوروز تمام واحدهای صنفی برای ارائه خدمات‌دهی به مسافران باز است و مسافران شکایات خود را می‌توانند از طریق تلفن گویای ۱۲۴ اطلاع رسانی کنند تا در اسرع وقت پیگری شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در ایام نوروز امیدواریم بتوانیم لحظاتی شاد و خاطره انگیز برای مسافران نوروزی این شهرستان و همچنین امنیت کامل منطقه برای مردم شریف شهرستان قائم‎شهر را رقم بزنیم و همچنین به همه‌ی همکارانم در دستگاه‌های مختلف که در این ایام زحمت می‌کشند نیز کمال تشکر را دارم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.