تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۹ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۱۶ ق.ظ
فاقددیدگاه

توزیع ۴۰۰ سبد کالا به نیازمندان توسط اهالی کوی شهید مهجوری قائم‌شهر+تصاویر

توزیع سبد کالا برای 400 خانواده نیازمند که توسط اهالی منطقه کوی شهید مهجوری قائم‎شهر تهیه و توزیع شد.

به گزارش قائم آنلاین، کوچه‌ای در شهرستان قائم‌شهر که اهالی آن با حمایت از نیازمندان در کارهای مختلف خیرخواهانه حضور پیدا می‌کنند این کوچه در خیابان امام(ره) پشت آتش نشانی واقع شده است از سال ۹۰ با تهیه و توزیع جهیزیه عروس، سیسمونی نوزاد و سبدکالا برای نیازمندان کارهای خیرخواهانه انجام می‌دهند که صبح امروز با تهیه ۴۰۰ سبد غذایی به خانواده‌های نیازمند تحویل دادند تا در این ایام به آن‎ها کمکی ناچیز بشود.

خانم متقی که مسئولیت این کار خیرخواهانه را برعهده دارد با بیان اینکه برای اعزام نیازمندان به کربلای معلی نیز برنامه داریم و تاکنون یک مرحله انجام شد، خاطرنشان کرد: خیرین و افرادی که مایل هستند در این امر خیر مارا یاری کنند با شماره موبایل ۰۹۱۱۳۷۸۴۲۹۲ تماس بگیرند تا بتوانیم به افراد بیشتری کمک کنیم و دل خانواده های نیازمند را شاد کنیم.

وی افزود: با نگاه کمک به هم نوعان خود در جامعه از سال ۹۰ تا کنون این کارهای خیرخواهانه را انجام دادیم که ابتدا در بحث تهیه جهیزیه عروس و بعد از آن در بحث سیسمونی نوزاد و بسته های غذایی و اکنون درکنار آن‎ها برای اعزام به سفرهای زیارتی نیز برنامه‌هایی داریم که یک مرحله آن نیز انجام شده است.

خیر قائم‎شهری بیان کرد:با کمک اهالیاین منطقه و همچنین خیرین شهرستان با همت خانواده و همسایه‌ها در این کار قرار گرفتیم و هرسال با توسل به خدا و کمک مردم کمک‎های بیشتری را به نیازمندان انجام می‌دهیم تا کمکی به زندگی این افراد بشود.

متقی با اشاره به تهیه و توزیع سبد کالا در زمان پایان سال تصریح کرد: سبد کالا با همکاری اهالی کوچه پشت آتش نشانی کوی شهید مهجوری در طول سال دو مرحله انجام می‌شود که یک بار آن در آغاز ماه رمضان و دیگری نیز قبل از تحویل سال نو توزیع خواهد شد که اکنون نیز ۴۰۰ سبد کالا به ارزش ۲۰ میلیون تومان در بین نیازمندان پخش خواهد شد که این سبد کالا شامل مرغ گوشت، روغن، برنج، رب، ماکارونی، چای، حبوبات، خشکبار و غیره است.

وی در پایان با اشاره به اینکه افرادی که مایل هستند در سال ۹۷ مارا در این امر خیر کمک کنند با بنده تماس بگیرند تا بتوانیم به لطف خدا و کمک خیرین در سال جدید بیشتر از گذشته به نیازمندان شهر کمک کنیم.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.