تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۷:۴۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

نوستالژی‌های شهر یکی پس از دیگری نابود می‌شوند

مجسمه زن بافنده یا همان نماد ایستادگی مادران شهرم که روز گذشته با نقدپذیری دوستان نماد استقامت را هم به نابودی کشاندند و آن را هم بردند.

به گزارش قائم آنلاین، نساجی با آن هم کارگر و ادعا که قائم شهر را بعنوان شهر کارگری مطرح کرد امروزه با خاک یکسان شد و کسی هم به روی مبارک خود نیاورد.

مجسمه زن بافنده یا همان نماد ایستادگی مادران شهرم که روز گذشته با نقدپذیری دوستان نماد استقامت را هم به نابودی کشاندند و آن را هم بردند.

مادر دل شکسته که روزی منتظر نان آوری همسر یا فرزندانش از کارخانه بزرگ نساجی بود، سال هاست با سوتدبیر مدیران ادوار گذشته تک و تنها نماد ایستادگی شهر معرف بود ولی روز گذشته آن را هم بردند تا از نساجی مازندران چیزی نماند.

مسئولان قائم شهر! کارگران نساجی اخراج شدند، دستگاهای آن به تاراج رفت، ابنیه اش با خاک یکسان شد و اکنون مجسمه مادر بافنده یا همان نماد استقامت و ایستادگی شهرم را بردید. به کجا چنین شتابان!

نساجی مازندران کارخانه هایش با مدیریت مسئولان وقت به تعطیلی و حراج گذاشته و آن همه ادعای قطب کارگری به پوچ تبدیل شد.

سوت کارخانه نساجی روزی همه چیز شهر بود که اکنون کارخانه نه تنها سوت نمی زند بلکه تنها صدای شیون خانواده های کارگران اخراجی و بی مدافع از ان خارج می شود که کسی از حقشان دفاع نمی کند که هیچ بلکه فقط در زمان انتخابات های مختلف با نامشان بازی می کنند.

نساجی قائم شهر نیز اکنون راه نساجی مازندران را پیش گرفته البته شهرما نساجی های زیادی دارد که با ورشکستگی و اخراج نیرو مواجه شده است (نامی نمیاوریم تا به دوستان بر نخورد).

یادش بخیر روزی فردی دلسوز شهر با برنامه های بسیار زیاد بدنبال خرید کارخانه نساجی قائم شهر رفت تا دست غریبه نیفتد و مانند کارخانه نساجی مازندران به تاراج نرود و خرابه ای در مرکز شهر بوجود نیاید.

اما منتخبین همین مردم شهر خرید کارخانه را کاملا اشتباه دانستند و کلی احادیث نقل کردند و بدنبال پس دادن و فروش رفتند، اما باید گفت قائم شهر یکی پس از دیگری نوستالژی های خود را از دست می دهد و قطعا اگر تصمیم درست گرفته نشود باید منتظر بود تا اخرین نوستالژی شهر نیز به نابودی برود.

از روز گذشته تا کنون منتظر یک پاسخ درست از عملکرد شهرداری و شورا هستیم که چرا این چنین مجسمه و نماد ایستادگی را با جرثقیل بردند ولی همچنان پاسخی نیافتیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.