تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

قلعه‌نویی: دلیل مهربانی داوران با کشور‌های عربی را نمی‌دانم

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از شکست تیمش برابر الوحده حاضر شد و اظهار کرد: روز بد ذوب آهن بود و بازی خوبی انجام ندادیم. با غرور بازی کردیم و این یکی از عوامل شکست ما بود.

به گزارش قائم آنلاین،  سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن پس از شکست برابر نماینده امارات، از داور بازی انتقاد کرد و از عملکرد تیمش ناراضی بود.

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از شکست تیمش برابر الوحده حاضر شد و اظهار کرد: روز بد ذوب آهن بود و بازی خوبی انجام ندادیم. با غرور بازی کردیم و این یکی از عوامل شکست ما بود.

او ادامه داد: دلیل مهربانی داوران با کشور‌های عربی را نمی‌دانیم، اما باید بگویم که جزو تیم‌های صعود کننده به مرحله بعد قرار داریم و در دور بعدی حاضر خواهیم بود.

قلعه‌نویی ادامه داد: روز بد ما بود و با غرور بازی کردیم. باید ریکاروی کنیم و برای بازی‌های بعدی که در سال آینده است، آماده شویم. بازیکن‌های خارجی الوحده در برد آن‌ها مؤثر بودند. من قیمت بازیکنان خارجی آن‌ها را نمی‌دانم، اما ما به بازیکنان خارجی خود بیشتر از ١٥٠ هزار تا ٢٠٠ هزار دلار نمی‌توانیم بدهیم.

او درباره داوری گفت: از داوری ضربه خوردیم. در بازی مقابل الدحیل پنالتی ما را نگرفتند و در بازی امشب هم شک نکنید که گل اول و دوم آن‌ها روی اشتباه داوری به ثمر رسید و باید از طریق نامه این اشتباه‌ها را مطرح کنیم. جایی که میزبانش کشور‌های عربی باشد، داوری‌ها نسبت به کشور میزبان، مهربان‌تر هستند و من دلیلش را نمی‌دانم.

قلعه‌نویی درباره صعود تیمش گفت: صد در صد جزو تیم‌های صعود کننده هستیم و به احتمال فراوان به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود خواهیم کرد. امروز، روز بد ما بود و هر سه توپی که روی دروازه ما آوردند، تبدیل به گل شد. سه تیم رقیب در این گروه هستیم و، چون سه امتیاز از تیم سوم و چهارم بیشتر داریم، شانس صعود ما نیز از آن‌ها بیشتر خواهد بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.