تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۵:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

عیدی مددجویان کی پرداخت می‌شود؟

عیدی مددجویان امسال زودتر از سال‌های گذشته پرداخت شده است.

به گزارش قائم آنلاین،  رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران ضمن اشاره به تصویب لایحه حمایت حقوق معلولان در این دوره از مسئولیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: عیدی مددجویان امسال زودتر از سال‌های گذشته پرداخت شده است.

علی همت محمودنژاد، اظهار کرد: علی‌رغم برخی اختلافات فکری که با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشته‌ام، اما با توجه به اقدامات انجام شده توسط ربیعی، جامعه معلولان خواهان ابقای وی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستم.

وی تصریح کرد: متاسفانه کوتاه بودن عمر مدیریت مجریان عمور رفاه و حوزه اجتماعی باعث شده تا راندمان برنامه‌های اجتماعی و رفاهی برای معلولان و همچنین کارگران موثر نباشد.

رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران بیان کرد: تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان در این دوره از مسئولیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین همراهی نمایندگان مجلس گام موثری برای حمایت از معلولان بود.

وی گفت: با تصویب این لایحه شاهد خدمات قابل توجهی به معلولان در بخش‌های مختلف و بویژه در حوزه اشتغال، درمان و… خواهیم بودی.

محمودنژاد با اشاره به افزایش ۲۰۰ درصدی مستمری مددجویان در سال ۹۶ اظهار کرد: مستمری که در گذشته به مددجویان پرداخت می‌شد ماهیانه ۵۳ هزار تومان برای هر نفر بود که این رقم در سال ۹۶، ۲۰۰ درصد افزایش پیدا کرد.

رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران همچنین به پرداخت عیدی به مددجویان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با تامین اعتبارات موردنیاز عیدی مددجویان امسال زودتر از سال‌های گذشته پرداخت شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.