تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۴۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

جزییات سفر قریب الوقوع محمد بن سلمان به عراق

یک منبع آگاه عراقی به جزییات سفر قریب الوقوع محمد بن سلمان به این کشور اشاره و اعلام کرد: محمد بن سلمان ولیعهد عربستان هیات عالی رتبه در سطح وزیران و مسئولان دولتی و بازرگانان را رهبری می‌کند.

به گزارش قائم آنلاین،  یک منبع عراقی به جزییات سفر قریب الوقوع ولیعهد عربستان به این کشور پرداخت و اعلام کرد که در این سفر قرارداد‌های راهبردی میان بغداد و ریاض به امضا خواهد رسید.

به گزارش السومریه، یک منبع آگاه عراقی به جزییات سفر قریب الوقوع محمد بن سلمان به این کشور اشاره و اعلام کرد: محمد بن سلمان ولیعهد عربستان هیات عالی رتبه در سطح وزیران و مسئولان دولتی و بازرگانان را رهبری می‌کند.

این منبع بیان کرد: محمد بن سلمان به زودی به عراق سفر می‌کند و این سفر دو روزه خواهد بود و راه‌های تقویت روابط میان دو کشور در همه زمینه‌ها بررسی می‌شود. در این سفر قرارداد‌های راهبردی میان بغداد و ریاض در زمینه‌های اقتصادی و سرمایه گذاری به امضا خواهد رسید.

منبعی که نامش را فاش نکرد افزود: ولیعهد عربستان در مراسم افتتاح گذرگاه مرزی عرعر میان عراق و عربستان و نیز بازگشایی سفارت عربستان در بغداد و کنسولگری عربستان در نجف حاضر خواهد شد.

شایان ذکر است که این سفر به درخواست حیدر العبادی نخست وزیر عراق انجام می‌شود و اولین سفر یک مقام سعودی در این سطح به عراق از سال ۱۹۸۹ محسوب می‌شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.