تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۴:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

پاکستان و ایتالیا رزمایش مشترک برگزار می‌کنند

همزمان با سفر «دانیلو اریکو» فرمانده ارتش ایتالیا به پاکستان رزمایش دریای مشترک بین دو کشور در سواحل بندر کراچی برگزار می‌شود.

به گزارش قائم آنلاین،  همزمان با سفر «دانیلو اریکو» فرمانده ارتش ایتالیا به پاکستان رزمایش دریای مشترک بین دو کشور در سواحل بندر کراچی برگزار می‌شود.

همزمان با سفر «دانیلو اریکو» فرمانده ارتش ایتالیا به پاکستان رزمایش دریای مشترک بین دو کشور در سواحل بندر کراچی برگزار می‌شود.

ناو (F-۵۹۲) متعلق به نیروی دریایی ایتالیا برای انجام تمرین مشترک با نیروی دریایی پاکستان، در بندر «کراچی» مرکز ایالت سند پهلو گرفت.

ژنرال دانیلو اریکو در سفر خود به پاکستان با حضور در مقر فرماندهی ارتش پاکستان، با ژنرال قمر جاوید باجوا فرمانده ارتش این کشور دیدار و گفت و گو کرد.

تقویت همکاری‌های نظامی، فعالیت‌های آموزشی و مبارزه با تروریسم از جمله محور دیدار فرمانده ارتش ایتالیا با فرمانده ارتش پاکستان بود.

دریادار «والتر جراردلی» دبیر کل نیروی دریایی ایتالیا نیز که در این سفر با فرمانده ارتش این کشور حضور دارد با دریادار «ظفر محمود عباسی» فرمانده نیروی دریایی پاکستان دیدار و راه‌های گسترش همکاری نظامی و دفاعی بین دو کشور را بررسی کرد.

به گزارش دیلی اکسپرس، جراردلی در ملاقات با فرماندهان نیروی دریایی پاکستان بر تشکیل نیروی دریایی مشترک برای مبارزه با دزدان دریایی تأکید کرد.

همزمان با حضور هیأت نیروی دریایی ایتالیا که برای سفر سه روزه به پاکستان آمده است تمرین‌های مشترک نظامی با همکاری نیرو‌های دریایی دو کشور انجام خواهد شد.

هدف از این تمرین دریایی مشترک، تقویت همکای‌های دریایی-دفاعی میان دو کشور اعلام شده است.

اعضای هیأت نیروی دریایی ایتالیا در آرامگاه «محمدعلی جناح» بنیانگذار کبیر پاکستان معروف به قائد اعظم حاضر شده و به وی ادای احترام کردند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.