تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۰ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۲:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

استقلال مقابل العین امتیاز می خواهد نه انتقام

پیشکسوت تیم استقلال می‌گوید این تیم در بازی برگشت با العین امارات به سه امتیاز مسابقه نیاز دارد نه گرفتن انتقام.

به گزارش قائم آنلاین،  رضا حسن زاده در خصوص دیدار برگشت دو تیم استقلال و العین اظهار داشت: بازی رفت دو تیم در امارات نشان داد بازیکنان استقلال از نظر فوتبالی توان پیروزی بر  حریفشان را دارند. اما اگر ما وارد فاز انتقام و تلافی و جبران و این حرف ها شویم ممکن است از هدف اصلی که کسب سه امتیاز بازی است باز بمانیم.

 

مدافع سابق استقلال اضافه کرد: تیم برای صعود به مرحله بعد تنها به سه امتیاز بازی نیاز دارد. حتی یک برد خفیف یک بر صفر هم می تواند این تیم را به هدف اصلی اش نزدیک کند. متاسفانه در این روزها شاهد هستیم با مطرح کردن بحث تلافی شکست فصل قبل و یا جبران اشتباهات داوری بازی رفت سطح توقع را از تیم بالا می برند و این فقط می تواند به تیم ضربه بزند.

وی افزود: هم هواداران باید در این زمینه توجیه شوند و هم بازیکنان. ما باید فضای احساسی را از اردوی تیم و هواداران دور کرده و روی پیروزی در این بازی تمرکز کنند. بار دیگر تاکید می کنم اگر به دنبال این باشیم که بخواهیم چیزی را جبران و تلافی کنیم ممکن است از اصلی ترین هدف مان که پیروز شدن است و گرفتن سه امتیاز دور شویم.

پیشکسوت آبی پوشان در ادامه بیان داشت: العین تیم کوچک و کم تجربه‌ای نیست. ما نباید به این فکر کنیم که در خانه این تیم با اشتباهات داوری پیروز نشدیم پس در تهران حتما برنده هستیم. نباید در این بازی خود را از پیش برنده بدانیم و به دنبال گرفتن تفاضل گل از این تیم باشیم. آنها باتجربه هستند و بازیکنان خلاق و ستاره زیاد دارند. بازیکنانی که می‌توانند از کوچکترین اشتباهات و روزنه ها هم ضربه بزنند. عمر عبدالرحمان فقط یکی از این بازیکنان است. کایو، احمد خلیل، برگ و چند بازیکن خوب دیگر در این تیم هستند که نباید از آنها غافل شد.

حسن زاده در خاتمه به نقش پررنگ هواداران در این بازی اشاره کرد و گفت: هواداران استقلال یادشان باشد که این آخرین بازی آنها در لیگ قهرمانان نیست. آنها باید باهوش باشند و تنها به تشویق تیم خودی بپردازند و از انجام حرکاتی که خطر محرومیت آسیایی برای استقلال ایجاد کنند به شدت پرهیز کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.