تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۰ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۶:۱۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

ادعای قتل پسری که جسدش پیدا نشد

پسر جوان با حضور در کلانتری مدعی شد یکی از دوستانش در نزاع کشته شده، اما بررسی‌ها نشان داد در زمان ذکر شده هیچ جسدی در محدوده ذکر شده کشف نشده است.

به گزارش قائم آنلاین،  بعدازظهر هفدهم اسفند سال جاری مأموران کلانتری ۱۰۹ بهارستان در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند پسر هفده ساله‌ای با حضور در این کلانتری مدعی شده است یکی از دوستانش یکی دیگر از دوستانش را با ضربات چاقو حدود ۱۰ روز پیش در منطقه چهاردیواری به قتل رسانده است.

با اعلام مراتب این خبر به محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران، دستور بازداشت این پسر و تحقیقات بیشتر درباره این پرونده صادر شد.

بررسی‌های اولیه نشان داد که در تاریخ ذکر شده در محدوده چهاردیواری و حوالی آن جسدی کشف نشده و قتلی نیز گزارش نشده است همچنین با بررسی‌های بیشتر مشخص شد که اعلام فقدان فردی که بنابر اظهارات پسر هفده ساله به قتل رسیده نیز در مراجع انتظامی و قضایی به ثبت نرسیده است.

بیشتر بخوانید:

قصاص؛ تاوان دعوا بر سر دختر جوان

جزییات دادگاه علنی راننده اتوبوس دیوانه

تحقیقات تکمیلی نشان داد پسر هفده ساله کارتن‌خواب بوده و سالها قبل منزلشان را ترک کرده است.

در ادامه تحقیقات، به دلیل اینکه پسر بازداشت شده زیر هفده سال سن داشت، پرونده با صدور قرار عدم صلاحیت برای بررسی بیشتر به دادسرای ویژه اطفال و نوجوانان فرستاده شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.