تاریخ انتشار :شنبه ۱۹ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۱۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

رسانه ملی در مقابل تهدیدات رسانه‌ای منطقه‌ای قد علم کرده است

رئیس سازمان صدا و سیما با بیان اینکه رسانه ملی در مقابل تهدیدات رسانه‌ای منطقه‌ای قد علم کرده است، گفت: صدا و سیما آمادگی کامل برای همکاری با دولت در جهت توسعه و تقویت اشتغال دارد.

به گزارش قائم آنلاین، عبدالعلی علی‌عسکری عصر امروز در آیین رونمایی از برنامه‌های تولیدی انقلاب اسلامی و افتتاح پروژه‌های فنی صدا و سیمای مرکز گیلان در رشت اظهار کرد: دشمن شتابان در تلاش است تا رسانه‌های اختلال‌گر و ضدفرهنگ ملت ایران را حمایت کند و تاکنون بیش از ۲۰۰ شبکه ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه ما در شرایط بسیار سخت رسانه‌ای قرار داریم، افزود: تنها رسانه‌ای که در مقابل تهدیدات رسانه‌ای منطقه‌ای قد علم کرده و بر قدم‌های خود استوار است رسانه ملی است.

رئیس سازمان صدا و سیما با بیان اینکه رسانه باید در خدمت مردم باشد، گفت: رسانه ملی باید دردهای مردم را به‌خوبی بشناسند و از مدیران استان در رابطه با آن کمک بخواهد.

وی با تأکید بر اینکه باید در حوزه‌های مختلف به مردم کمک شود، بیان کرد: موضوع محیط‌زیست و پسماند از مشکلات استان هست که می‌تواند با ارائه راهکارها از سوی رسانه ملی زودتر حل شود.

علی‌عسکری اصل مأموریت صداوسیما گیلان را تقویت اقتصاد و گردشگری گیلان نام برد و تصریح کرد: گیلان اقلیمی به‌مراتب بهتر از اروپا دارد و زیباترین قطعه در دنیا است.

وی اشتغال را بسیار مهم و سهم استان از آن را مهم‌تر دانست و خاطرنشان کرد: یکی از استراتژی‌های گیلان می‌تواند گردشگری باشد چون هم ارزان‌ترین و در سریع‌ترین زمان رقم می‌خورد.

رئیس سازمان صدا و سیما با بیان اینکه گیلان هم‌مرز روسیه و اروپای شمالی است و می‌تواند در تولید سرمایه بیشتر از نفت موفق شود، گفت: روسیه در طول سال ۴۰ میلیارد دلار غذا وارد می‌کند و صداوسیما آماده است تا هر قدی که دولت و مردم در این بخش بردارند کمک کند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.