تاریخ انتشار :شنبه ۱۹ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۸:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

حاکمیت بستر فعالیت شرکت ۵۰۴۰ را فراهم کند

نائب رئیس اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات مسئولان شرکت ۵۰۴۰ مبنی بر داشتن مجوز فعالیت گفت: فعالیت این شرکت و هر شرکت دیگر که مجوز لازم را برای فعالیت دارند، مشکلی ندارد.

به گزارش قائم آنلاین،  «محمد حسین قربانی» نماینده آستانه اشرفیه در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه مسئولان شرکت ۵۰۴۰ با حضور در مجلس با اینجانب ملاقات داشتند، اظهارداشت: وقتی شرکتی برای فعالیت خود از مراجع ذیصلاح مجوز فعالیت می‌گیرد، دیگر جای نگرانی وجود ندارد.

وی افزود: مسئولان این شرکت اعلام کردند که مجوز فعالیت دارند بنابراین آن‌ها می‌توانند در چارچوب قانون فعالیت کنند.

نائب رئیس اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وقتی یک شرکت از جمله شرکت ۵۰۴۰ مجوز لازم را دارد، حاکمیت باید جایگاه وی را به رسمیت بشناسد و بستر فعالیت آن را فراهم کند.

قربانی با اشاره به برخی شایعات مبنی بر نداشتن مجوز لازم از سوی این شرکت گفت: اگر کسی حرفی می‌زند، باید مستند باشد، ضمن اینکه همه باید در چارچوب قانون حرکت کنند.

وی افزود: اگر کسی غیر مستند حرفی می‌زند، مسئولان شرکت می‌توانند با استنادات قانونی پاسخ وی را بدهند.

چندی پیش مطلبی در فضای مجازی در شرکت ۵۰۴۰ منتشر شد که روابط عمومی سازمان غذا و دارو با انتشار بیانیه‌ای در سایت رسمی این سازمان، اعلام کرد: شایعه پراکنی‌هایی در خصوص فراورده‌های سلامت چه بصورت مزاح و چه جدی، چه از سر رقابت و انتقام گیری‌های شخصی و چه موعظه‌های مشفقانه منتشر می‌شود، حتی با نامه‌هائی که از سوی سازمان غذا و دارو برای اشخاص حقیقی و حقوقی صادر و در فضای مجازی منتشر می‌شود، ممکن است تصویر اصل نامه یا دستکاری شده آن باشد.

سخنگوی سازمان غذا و دارو به ضرس قاطع اعلام کرد: روابط عمومی سازمان غذا و دارو تنها منبع انتشار صحت و سقم نامه‌های مرتبط با حوزه سازمان غذا و دارو و تجهیزات پزشکی است، هر نامه‌ای که به غیر از منابع رسمی روابط عمومی سازمان غذا و دارو منتشر شود، وجاهت قانونی نداشته و مورد تأئید این سازمان نخواهد بود.

شرکت تدبیر ایده پردازان ۵۰۴۰ با توجه به اینکه یک فروشگاه اینترنتی است، مجوز رسمی خود را از وزارت خانه‌های صنعت، معدن و تجارت و همچنین سایت اینترنتی ۵۰۴۰ نیز مجوز خود را از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کسب کرده است.

همچنین کسب و کار فروشگاه ۵۰۴۰ در مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی ویژه کسب و کار‌های اینترنتی می‌باشد.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.