تاریخ انتشار :شنبه ۱۹ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

جزئیات خدمات رسانی اتوبوسرانی برای روزهای پایانی سال

پیمان سنندجی با بیان این که طرح پیشواز از نوروز در این مجموعه نیز اجرایی خواهد شد، گفت: از ۱۵ اسفند ناوگان اتوبوسرانی در آماده‌باش کامل بوده و با تمام ظرفیت به شهروندان خدمات رسانی خواهیم کرد.

به گزارش قائم آنلاین، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به در پیش بودن روز‌های پایانی سال و افزایش تعداد مسافران در خطوط اتوبوسرانی تهران گفت: با تدابیر ویژه‌ای برای سهولت جابه‌جایی شهروندان محترم به پیشواز نوروز می‌رویم.

پیمان سنندجی با بیان این که طرح پیشواز از نوروز در این مجموعه نیز اجرایی خواهد شد، گفت: از ۱۵ اسفند ناوگان اتوبوسرانی در آماده‌باش کامل بوده و با تمام ظرفیت به شهروندان خدمات رسانی خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران اظهار کرد: ضمن شناسایی مکان‌هایی که تقاضای سفر بیشتری دارند نسبت به افزایش خطوط منتهی به این مراکز اقدام خواهد شد، همچنین هماهنگی لازم با شرکت‌های بخش خصوصی به منظور اشتغال حداکثری ناوگان خطوط تحت پوشش و افزایش ساعات کار اتوبوسرانان بخش خصوصی در صورت لزوم نیز صورت گرفته است.

وی افزود: رفع نقایص فنی اتوبوس‌ها به منظور فعال‌سازی ناوگان اتوبوسرانی، رفع نقایص ظاهری اتوبوس‌ها، رفع نقص دستگاه‌های کارت خوان اتوبوس‌های بخش عمومی و برنامه‌ریزی به منظور فعال‌سازی دستگاه‌های کارت خوان بلیت و الکترونیک اتوبوس‌های بخش خصوصی، از دیگر اقدامات در دستور کار براساس طرح پیشواز از نوروز است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با تاکید بر اینکه با برنامه ریزی بعمل آمده نسبت به نظافت اتوبوس‌ها به صورت ویژه اقدام و تمام اتوبوس‌ها شب‌ها شستشو و ضد عفونی خواهند شد تصریح کرد: حضور مستمر عوامل گشت خطوط و نظارت دقیق بر مسیر مبادی و مقاصد خطوط نیز با دقت و جدیت اجرایی می‌شود.

سنندجی ادامه داد: به منظور رفاه حال شهروندان جهت عزیمت به حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و مزار شهدای گرانقدر و زیارت اهل قبور در دو پنج شنبه و جمعه متوالی منتهی به آخر سال سرویس‌های ویژه‌ای از پایانه‌ها و میادین بزرگ سطح شهر از جمله آزادی، انقلاب اسلامی، رسالت، خراسان، راه‌آهن، شوش، شهرری، خزانه بخارایی، نازی‌آباد، خاوران، محمدیه، فلکه‌های اول ودوم تهرانپارس، ابوذر، تهرانسر، شهرک، ولی عصر، دولت‌آباد و صادقیه به سمت بهشت زهرا (س) و برگشت آن‌ها به مبادی اولیه برقرار خواهد شد، ضمن آن که خطوط منتهی به بهشت زهرا (س) با توجه به میزان متقاضیان سفر تقویت خواهند شد.

وی نظارت دقیق بر وضعیت ظاهری اتوبوس‌ها و شستشوی روزانه آن‌ها و شناسایی ایستگاه‌های فاقد روشنایی خط کشی، تابلو، … جهت رفع عیب توسط پیمانکاران شهرداری مناطق را از دیگر اقدامات در دستور کار دانست و گفت: طبق سال‌های گذشته در روز‌های پایانی امسال نیز با توجه به افزایش مراجعات به مراکز خرید، اتوبوس‌های خطوط منتهی به مراکز خرید و بازار افزایش خواهند یافت.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی به مسافران در خصوص افزایش ساعات کار خطوط، اجرای دقیق و نظارت بر خطوط زمانبندی شده، برنامه‌ریزی به منظور فعالسازی واحد‌های امدادی و تعمیرگاهی از جمله امداد خودرو، آمادگی و نظارت بر برگزاری مراسم چهارشنبه آخر سال و شناسایی نقاط و خطوط حادثه ساز، از دیگر اقداماتی است که در طرح پیشواز از بهار اجرایی می‌شود.

وی در پایان با اشاره به برنامه اجرایی خدمات به ستاد گردشگری شهر تهران اظهار داشت: تقویت خطوط و ناوگان ۲۴ ساعته در خطوط شبانه نیز در راستای خدمات‌رسانی بهتر و مناسب‌تر به شهروندان صورت خواهد گرفت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.