تاریخ انتشار :شنبه ۱۹ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۱۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

بمب دستی نوجوان ۱۳ ساله را راهی بیمارستان کرد!

مجتبی خالدی دراین باره گفت: در پی وقوع این حادثه و اعلام موضوع مقارن با ساعت ۱۶ و ۱۸ دقیقه به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی زابل، بلافاصله تیم امدادی از پایگاه اورژانس شهری شماره دو زابل به محل حادثه اعزام و درمدت زمان کمتر از ۵ دقیقه در صحنه حادثه بر بالین مصدوم حاضر شد.

به گزارش قائم آنلاین، سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: در پی انفجار یک عدد بمب دستی در شهرستان زابل یک نفر به شدت مجروح شد.

به گزارش روابط عمومی اورژانس کشور، مجتبی خالدی دراین باره گفت: در پی وقوع این حادثه و اعلام موضوع مقارن با ساعت ۱۶ و ۱۸ دقیقه به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی زابل، بلافاصله تیم امدادی از پایگاه اورژانس شهری شماره دو زابل به محل حادثه اعزام و درمدت زمان کمتر از ۵ دقیقه در صحنه حادثه بر بالین مصدوم حاضر شد.

وی افزود: دراثر این حادثه نوجوانی ۱۳ ساله که در حال ساخت بمب دستی بوده است در پی انفجار بمب در دستانش متاسفانه آسیب‌های شدیدی به صورت و دست‌هایش وارد می‌شود.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور ادامه داد: وی که تنها مصدوم این حادثه بود پس از دریافت اقدامات درمانی اولیه توسط تیم حاضر جهت ادامه درمان به بیمارستان امیرالمومنین علی (ع) زابل منتقل شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.