تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۷ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۰۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

۷ گزینه ایرانی برای خرید هدیه روز مادر

اگر در فکر لباس هستی، سری به نمایندگی های تولیکا بزن. مانتو، کت و لباس‌های زنانه شیک و مجلسی زیاد دارد. که مادرمان می‌تواند برای بازیدهای نوروزی و در مهمانی ها از آن استفاده کند. ساروک هم شلوار مجلسی و لباس خانگی های شیکی دارد، که جنس خوب و کیفیت قابل قبولی دارند. مانتوهای آپامه هم با آن مدل های خاص و طراحی های حرفه‌ای جای خود دارند.

به گزارش قائم آنلاین، همیشه روزهای آخر اسفند تکاپوی خاص خودش را دارد. روزهایی که لیست‌های خرید بلند و بالا هستند. کارها زیادند، خانه تکانی در حال انجام است و سعی می‌کنیم مدیریت مالی خانه از دستمان خارج نشود. دخل و خرجمان با هم بخواند. امسال علاوه بر همه‌ی اینها، روز مادر هم در اسفندماه است. نزدیک عید. و دغدغه‌ی شیرینی به دغدغه‌هایمان اضافه شده است. حتما شما هم در فکر هستید که هدیه‌ی مناسبی برای مادرتان تهیه کنید و چه بهتر و چه بهتر که این هدیه ایرانی باشد.  در ادامه هفت گزینه‌ی ایرانی روی میزتان می‌گذاریم، تا خرید هدیه برای مامان‌های مهربان را راحت تر کنیم.

 

۷ گزینه ایرانی برای خرید هدیه روز مادر

 

گزینه اول- دوست داری برایش لباس بخری؟

اگر در فکر لباس هستی، سری به نمایندگی های تولیکا بزن. مانتو، کت و لباس‌های زنانه شیک و مجلسی زیاد دارد. که مادرمان می‌تواند برای بازیدهای نوروزی و در مهمانی ها از آن استفاده کند. ساروک هم شلوار مجلسی و لباس خانگی های شیکی دارد، که جنس خوب و کیفیت قابل قبولی دارند. مانتوهای آپامه هم با آن مدل های خاص و طراحی های حرفه‌ای جای خود دارند. اگر بخواهید کمتر هزینه کنید، ست های خانگی روئین تن پوش هم خنک هستند و هم رنگبندی و سایزبندی خوبی دارند. و احتمالا مادرتان به یک دست لباس خانگی راحت نیاز دارد! و البته تمام این برندها ایرانی هستند و در تمام شهرهای بزرگ (و حتی کوچک) نمایندگی دارند. البته قبل از خرید می توانید نگاهی به سایت و یا پیج اینستاگرامشان بیندازید.

 

 

گزینه دوم- دوست داری ظرف هدیه بدهی؟

اگر فکر می‌کنی مادرت به ظرف و ظروف کم دارد و اگر به او ظرف هدیه بدهی خیلی خوشحال می‌شود، ما چند پیشنهاد برایتان داریم. می‌توانید روی ظروف چینی زرین یا تقدیس و حتی مقصود حساب باز کنید. با قیمت‌های مختلف، طرح‌های متفاوت و برای همه‌‌ٔ نیازها ظرف تولید کرده‌اند؛ از سرویس‌های تک نفره گرفته تا شش و دوازده نفره. سرویس‌های پذیرایی و خیار خوری و شیرینی خوری، خلاصه در این زمینه دستتان حسابی باز است. حتی اگر می‌دانید قابلمه‌های مادرتان خوب نیست، نگاهی به قابلمه‌های گرانیتی زرساب بیندازید. ماهی تابه‌اش شاید همان چیزی باشد که مادرت نیاز دارد. یکی از گزینه‌های روی میز سرویس قاشق چنگال ناب استیل می‌تواند باشد.‌ معمولا سرویس‌های قاشق چنگال مادرها در طی سال‌ها ناقص شده است.

گزینه سوم- دوست داری لوازم برقی هدیه بدهی؟

ممکن است بعضی لوازم برقی آشپزخانه مادرتان خراب شده باشد. یا به بعضی وسایل نیاز داشته باشد. گوشت کوب برقی، چرخ گوشت، غذاساز، آبمیوه‌گیری، همزن برقی، و حتی یک جارو برقی خوب و قوی می‌تواند مادرمان را خوشحال کند. و نیازش را مرتفع کند. حتی یک اتو که لباس‌ها را نسوزاند هم می تواند گزینه‌ی خوبی باشد. برای تمامی مواردی که گفته شد، ما پارس خزر را پیشنهاد می‌کنیم. شرکت خوبی که تمام این محصولات را با کیفیت تولید می‌کند و می‌تواند خیالتان را از جهت قیمت و کیفیت راحت کند.

گزینه چهارم- کاش روسری می‌خریدم!

روسری و شال از آن چیزهایی که یک خانم ایرانی حتی اگر صدتا هم داشته باشد، بازهم نیاز دارد! بازهم استفاده می‌شود، بازهم از هدیه گرفتنش خوشحال می‌شود! بله، خیلی عجیب است! روسری های مارک اچ پی اس، لورنزو، ماچو و توتو جز گزینه های ایرانی هستند که هزاران طرح و نقش دارند. جنس های مختلف، سایزهای بزرگ و کوچک. هرچند اسم این شرکت ها فارسی نیست اما خوشبختانه ایرانی هستند و به وفور در بازار یافت می شوند. اگر روسری شما را به فکر فرو برده است، می توانید به روسری های دست دوز هم فکر کنید که تولید دست خانم‌های ایرانی است و همرنگ با ساق دست یا دامن و یا روسری همراه با کت و دامن در پیج های اینستاگرام فراوان است. چرخی بزنید و رنگ شاد و طرح زیبایی را برای مادرتان انتخاب کنید. مطمئناً خوشحال می‌شود که دست‌دوز هموطنش را بپوشد.

گزینه پنجم- برای مامانم کیف بخرم؟

کیف مجلسی برای هدیه دادن خیلی مناسب است. یک کیف با جنس خوب و سفت که شل و ول نباشد، سبک و خوش دست باشد که مادرمان دست درد یا گردن درد نگیرد! اگر بخواهید چرم بخرید، چرم مشهد، مارال چرم، نوین چرم، آریا چرم، چرم ایران و دیگر شرکت های ایرانی که کیف و کفش چرم خوبی تولید می کنند. اما خرید کفش بدون حضور مادر کمی مشکل است. مگر اینکه شماره‌ پایتان یک اندازه باشد. اما خرید کیف راحت تر است. کیف پول هم می‌تواند کارایی خوبی داشته باشد. اما کیف مجلسی چیز دیگری است.

اگر بخواهید کمتر هزینه کنید، سری به مغازه هایی بزنید که کیف های ارزان تر بدون مارک می‌فروشند، مثلاً شعبه‌های ۳۹تومنی . اینها هم ایرانی هستند. اما خب ممکن است پیدا کردنشان کمی مشکل باشد و یا جنس چینی بهمان بیندازند و بگویند ایرانی است! اما خب ما دقتمان را زیاد می کنیم.

گزینه ششم- مامانم چادر نیاز دارد!

چادر هم از آن دسته چیزهایی است که حتی مامان های مانتویی هم گاهی می‌پوشند. مثلاً برای زیارت. پیدا کردن پارچه چادر مشکی ایرانی کمی مشکل است. اما نساجی حجاب تولیدات خوبی دارد.‌ یک نساجی هم در شهرکرد به این کار مشغول است. اما چادرهای دوخته شده‌ی آماده، ممکن است پارچه شان ایرانی نباشد اما مطمئناً دوخت ایرانی دارند! پس می‌توانیم بگوییم برای کارگر ایرانی خوب است و بیکار نمی‌شود. با توجه به سلیقه و نیاز مادرتان می‌توانید پارچه چادری یا حتی چادر دوخته‌شده برایش بخرید.‌طرحدار یا ساده. مجلسی یا معمولی. سنتی یا مدل‌دار. دانشجویی یا عبایی. دیکر هر طور که خودتان صلاح می‌دانید. حتی می توانید به چادر رنگی مجلسی و یا چادر نماز هم فکر کنید. مادرتان که با هر چیزی خوشحال خواهد شد، احتمالاً با یک چادر جنس خوب خوشحال‌تر می‌شود.

گزینه هفتم- کوسن و رومیزی نیاز دارد.

نزدیک عید است و شاید کمی تغییر دکوراسیون را دوست داشته باشد. اگر کمی وبگردی کنیم، به سایت ها و پیج‌هایی می‌رسیم که تولید کننده رومیزی، کوسن، راننر و انواع پاف و پرده هستند. مثلاً پرووال و دکووال طرح های خوبی دارند که می‌تواند تغییر خوبی در دکور خانه ایجاد کند. و طرح‌های بسیار متنوعی دارند که با سلیقه‌های مختلف سازگار است. چاپ دیجیتال دارند و با شستشو آسیب نمی‌بینند.

در آخر باید بگوییم که صدای بهار می‌آید و کارگران ایرانی هم دوست دارند برای خانواده‌شان خرید کنند و دست پُر به خانه بروند. دست زن و بچه‌شان را بگیرند و بروند خرید عید کنند‌. ما اگر کمی در خریدمان بیشتر دقت کنیم، عید بر همه‌ی هموطنانمان مبارک خواهد بود. و شادی مهمان خانه‌هایمان خواهد شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.