تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۴:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

بارش برف در جاده‌های هراز و فیروزکوه

بارش برف که از بامداد چهارشنبه در محور‌های هراز و فیروزکوه آغاز شده، این محور‌های کوهستانی را لغزنده کرده است.

به گزارش قائم آنلاین، بارش برف که از بامداد چهارشنبه در محور‌های هراز و فیروزکوه آغاز شده، این محور‌های کوهستانی را لغزنده کرده است.

سرهنگ سیاوش محبی در خصوص اوضاع ترافیکی محور‌های هراز و فیروزکوه اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه در محور‌های هراز و فیروزکوه به صورت روان در جریان است و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی گفت: بارندگی در ارتفاعات محور‌های هراز و فیروزکوه ادامه دارد و در برخی از نقاط این محور باعث کندی در تردد وسایل نقلیه شده است.

رییس پلیس‌راه شرق استان تهران افزود: از شهروندان و رانندگان میخواهم در مواقع بارش باران و یا برف با رعایت بیش از پیش مقررات راهنمایی و رانندگی، با سرعت مطمئن برانند و تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.

مسئول راهدارخانه محور هراز نیز در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: تمام دستگاه‌های خدماتی در حال حاضر در حال فعالیت در محور هراز هستند.

جعفر میثمی اضافه کرد: پاکسازی مسیر از برف ادامه دارد.

وی افزود: محور هراز هم اکنون باز است و مشکلی در تردد خودرو‌ها وجود ندارد، اما باید بدانیم، که به همراه داشتن تجهیزات ایمنی، آذوقه کافی و اطمینان از پر بودن مخزن سوخت خودرو برای تردد در محور‌های کوهستانی ضروری است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.