تاریخ انتشار :جمعه ۴ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۳:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه
ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﻣﺮﺩﻡ ﻗﺎﺋﻢ‌ﺷﻬﺮ، سوادکوه در مجلس:

وضعیت بیمارستان رازی قائم‌شهر مناسب نیست/ پیگیری مسائل درمانی در کانتینر !

ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﻣﺮﺩﻡ ﻗﺎﺋﻢ‌ﺷﻬﺮ، سوادکوه، ﺟﻮﯾﺒﺎﺭ، ﺳﯿﻤﺮﻍ ﻭ ﺳﻮﺍﺩﮐﻮﻩ ﺷﻤﺎﻟﯽ در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت بیمارستان رازی قائم‌شهر مناسب نبوده و به دلیل مشکلات زیرساختی بیماران این مرکز در کانیتنر پیگیر مسائل درمانی خود هستند.

به گزارش قائم آنلاین به نقل از بلاغ، بیمارستان رازی قائم‌شهر از جمله مراکز درمانی مازندران است که با وجود مراجعات بسیار زیاد بیماران از زیرساخت‌های مناسب برخوردار نیست.

قصه پر غصه مشکلات بیمارستان رازی قائم‌شهر حتی به صحن علنی مجلس شورای اسلامی نیز کشیده شده است و عبدالله رضیان ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﻣﺮﺩﻡ ﻗﺎﺋﻢ‌ﺷﻬﺮ، سوادکوه، ﺟﻮﯾﺒﺎﺭ، ﺳﯿﻤﺮﻍ ﻭ ﺳﻮﺍﺩﮐﻮﻩ ﺷﻤﺎﻟﯽ در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی صحن علنی مجلس با اشاره به مشکلاتی که برای درمان بیماران در بیمارستان رازی وجود دارد، گفت: باید به وضعیت ساخت بیمارستان در حوزه انتخابیه‌ام توجه شود چرا که بیماران منطقه در داخل کانتینر مداوا می شوند.

وی درباره مشکلات درمانی بیمارستان رازی قائم‌شهر تنها به تذکر در صحن علنی مجلس هم اکتفا نکرد و به عنوان رئیس مجمع نمایندگان مازندران در جلسه شورای اداری خطاب به مسئولان استانی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار کرد: بیمارستان‌های مازندران وضعیت مناسبی ندارند.

وی یادآور شد: وضعیت مراکز درمانی مازندران مناسب نیست و این مشکلات در حوزه انتخابیه‌ام به ویژه بیمارستان رازی قائم‌شهر و نکا وضعیت نامناسب‌تری دارد.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: وضع بیمارستان رازی قائم‌شهر مناسب نبوده و به دلیل مشکلات زیرساختی بیماران این مرکز در کانتینر پیگیر مسائل درمانی خود هستند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.