تاریخ انتشار :پنج شنبه ۳ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۹:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

دلار وارد کانال ۴۴۰۰ تومان شد

افت شدید انواع نرخ ارز امروز در حالی ادامه یافت که گزارش‌ها از بازار ارز حاکی است که کاهش ارزها باعث شده تا اکثر صرافان به جای خرید به فروش روی بیاورند و برای فروش ارز عجله نشان دهند.

به گزارش قائم آنلاین،  افت ۲۵ تومانی نرخ دلار باعث شد تا امروز ورود این ارز که مدت‌ها بود نرخ ۴۵۰۰ تومان را برای خود محدوده امنی ثبت کرده بود وارد کانال ۴۴۰۰ تومان شود.

نکته جالب بازار ارز این بود که صرافان با دیدن افت نرخ دلار و سایر ارزها بیشتر فروشنده باشند و عجله زیادی برای فروش ازی خود نشان دهند.

بنا براین گزارش، نرخ یورو نیز امروز با ۵۲ تومان کاهش ۵۵۲۳ تومان دادوستد شد. درهم نیز با ۴ تومان کاهش ۱۳۰۰ تومان و پوند انگلیس با ۲۶ تومان کاهش ۶۷۰۷ تومان خریدوفروش شد.

در حالی که امروز نرخ انواع ارز و اونس جهانی طلا کاهش یافته بود اما قیمت انواع سکه بهار آزادی به آن صورت افت نداشت.

سکه بهار آزادی طرح جدید بدون تغییر قیمت یک میلیون و ۴۷۸ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون و ۴۴۵ هزار تومان به فروش رسید.

نیم سکه بهار آزادی با ۳ هزار تومان کاهش ۷۲۲ هزار تومانی و ربع سکه بهار آزادی با هزار تومان کاهش ۴۴۲ هزار تومان به فروش رسید.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۶۶۸ تومان کاهش ۱۴۳ هزار و ۳۲۰ تومان دادوستد شد. اونس طلا نیز با ۵ دلار کاهش ۱۳۲۳.۴۷ دلار معامله شد.

طلا و ارز قیمت میزان تغییر قیمت
سکه طرح جدید ۱٫۴۷۸٫۰۰۰ تومان بدون تغییر
سکه طرح قدیم ۱٫۴۴۵٫۰۰۰ تومان بدون تغییر
نیم سکه ۷۲۲٫۰۰۰ تومان ۳۰۰۰- تومان
ربع سکه ۴۴۲٫۰۰۰ تومان ۱۰۰۰- تومان
سکه گرمی ۳۰۰۰۰۰ ۲۰۰۰+تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۴۳٫۳۲۰ تومان ۶۶۸ تومان
اونس ۱۳۲۳٫۴۷ دلار ۵- دلار
دلار ۴۴۹۳ تومان ۲۵ – تومان
یورو ۵۵۲۳ تومان ۵۲- تومان
پوند ۶۷۰۷ تومان ۲۶- تومان
درهم ۱۳۰۰ تومان ۴- تومان

دیدگاه خود را به ما بگویید.