تاریخ انتشار :جمعه ۲۷ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۴۰ ق.ظ
فاقددیدگاه
یادداشت:

علیپور قهرمان در ورزش پهلوان در اخلاق/مسئولان در خواب زمستانی هستند

علی علیپور مهاجم موفق این روزهای کشور که هرروز شاهد موفقیت‌های بیشتر این جوان قائم‎شهری هستیم به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شده اما دریغ از یک پیام تبریک توسط مسئولین شهری که برای این پهلوان خوش اخلاق شهرمان اعلام نشد.

به گزارش قائم آنلاین، علی علیپور نامی که این روزها در جهان شنیده می شود و بدنبال رسیدن به اهداف بالای خود در زندگی است، علیپور نه تنها در عرصه ورزش پیروز و موفق است بلکه در زمینه فرهنگی نیز حرف اول را در ورزش می زند و تاکنون گل کاشته است.

مهاجم ریز نقش پرسپولیس که اهل روستای قراخیل شهرستان قائم شهر است در این ایام به یکی از اهداف بزرگ ورزشی خود یعنی دعوت به تیم ملی فوتبال ایران آن هم در سال منتهی به جام جهانی رسید که آرزوی خیلی از جوانان فوتبالیست کشور است.

آقای گل لیگ برتر فوتبال که کارشناسان بزرگ این رشته آینده ای درخشان برای این جوان مازندرانی ترسیم کرده اند در عرصه فرهنگ نیز کارهایی بزرگ انجام داده که نشان از اخلاق خوب و روحیه ی انقلابی این جوان است.

علی علیپور مهاجم خوش اخلاق در اکثر بازی های پرسپولیس در این فصل موفق به گلزنی شده و پس از به ثمر رساندن گل برای این تیم موفقیت خود را به یکی از شهدای گرانقدر مازندران تقدیم می کرد که نشان از روحیه پهلوانی این بازیکن ارزشمند کشور است.

آقای گل کنونی لیگ برتر در عرصه فرهنگی کاری کرده که خیلی از برنامه های پرهزینه فرهنگی نیز موفقیت به آن نشده اند کاری که از لحاظ اخلاق بسیار با ارزش است و واقعا باید قدر چنین جوانانی را دانست.

علیپور این روزها در تمرین آماده سازی تیم ملی ایران حضور دارد و هم ولایتی های وی در روستای قراخیل غرق در شادی هستند و با نصب بنر این موفقیت بزرگ را به او تبریک گفتند و او نیز بازهم در نهایت ادب از مردم روستای خود تشکر کرد.

اما باید یک خسته نباشی به مسولان شهرستان قائم شهر بگوییم که در خواب زمستانه قرار دارند و اهمیت کسب این موفقیت را درک نمی‌کنند، شهرداری و شورای شهر واقعا خسته نباشید که حتی یک بنر هم در سطح شهر برای کسب موفقیت این بازیکن ارزشمند نزدید، فرماندار و مدیر خسته اداره ورزش و جوانان واقعا خداقوت که حتی یک پیام خشک و خالی برای این عزیز ورزشکار و پهلوان شهر نتوانستید بدهید.

ای کاش قدر ورزشکاران، هنرمندان، پیشکسوتان، نخبگان و افراد بزرگ شهر را اکنون که در قید حیات هستند، میدانستیم و بعد از فوت بدنبال تقدیر و نصب متراژهای بنر در سطح شهر نرویم و اکنون که هستند آن ها را ارج بنهیم.

کسی که به احترام ادبش باید کلاه از سر برداریم چراکه در کمال فروتنی و بدون حاشیه تنها برای رسیدن به هدف خود تلاش می کند و حتی نشان داد که قدردان رشادت های رزمندگان و شهدای گرانقدر منطقه خود نیز است و این پشتکار میتواند بعنوان الگو برای خیلی از مسئولین شهری ما باشد.

مسئولان خداقوت

به قلم امیر اسدی

دیدگاه خود را به ما بگویید.