تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۶ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۵۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

درخواست کمک برای یافتن زن میانسال‌

زن میانسال ۴۰‌روز پس از فوت ناگهانی پسر جوانش به طرز مرموزی ناپدید شد.

به گزارش قائم آنلاین،  نهم آذرماه امسال بود که مردی سالخورده به اداره پلیس رفت و گفت: دخترش از دیروز به طرز مرموزی از ناپدید شده است.

شاکی در توضیح ماجرا گفت: دخترم اعظم ۴۹‌ساله است. همسرش ۲۲‌سال قبل فوت کرد و او و پسرش را تنها گذاشت. دخترم پس از فوت شوهرش همراه پسرش زندگی می‌کرد تا اینکه ۴۰‌روز قبل پسرش هم بر اثر بیماری فوت کرد. پس از این حادثه او تنها و به شدت افسرده شد.

من همیشه از دور مراقب او بودم و به خانه‌اش می‌رفتم. هشتم‌آذرماه با تلفن خانه دخترم تماس گرفتم، اما او جواب نداد. نگرانش شدم و به خانه‌اش که زیرزمین آپارتمانی در حوالی خیابان پیروزی است، رفتم. در خانه‌اش باز بود اما خبری از خودش نبود. سپس به خانه دوستان و بستگان سر زدم، اما از دخترم خبری نداشتند. برای پیدا کردن سرنخی از دخترم به کلانتری‌ها، بیمارستان‌ها و حتی پزشکی قانونی هم سر زدم، اما اثری از دخترم نیافتم.

پس از طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی سهرابی، بازپرس شعبه‌نهم دادسرای امور جنایی تهران برای بررسی در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.  در حالی که بیش از دو ماه از حادثه گم شدن ناگهانی زن میانسال گذشته است قاضی سهرابی دستور چاپ عکس وی را در روزنامه صادر کرد و از شهروندان درخواست کرد چنانچه از سرنوشت زن گم شده خبری دارند به مأموران پلیس اطلاع دهند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.