تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۴ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۳:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

واکنش اروپا به سرنگونی جنگنده اسرائیلی

به دنبال هدف قرار گرفتن جنگنده متجاوز رژیم صهیونیستی توسط ارتش سوریه در روز شنبه هفته جاری (۲۱ بهمن ماه)، یکی از سخنگویان کمیسیون اروپا با شرکت در یک کنفرانس خبری درباره تشدید خشونت‌ها هشدار داد و خواستار خویشتنداری طرفین شد.

به گزارش قائم آنلاین، یکی از سخنگویان کمیسیون اروپا به دنبال هدف قرار گرفتن جنگنده متجاوز رژیم صهیونیستی توسط ارتش سوریه در ۲۱ بهمن ماه سال جاری، خواستار خویشتنداری همه طرف‌ها درخصوص تحولات سوریه شد.

به گزارش رسانه صهیونیستی جروزالم‌پُست، به دنبال هدف قرار گرفتن جنگنده متجاوز رژیم صهیونیستی توسط ارتش سوریه در روز شنبه هفته جاری (۲۱ بهمن ماه)، یکی از سخنگویان کمیسیون اروپا با شرکت در یک کنفرانس خبری درباره تشدید خشونت‌ها هشدار داد و خواستار خویشتنداری طرفین شد.

این سخنگوی کمیسیون اروپا در این باره اعلام کرد: درگیری نظامی در سوریه از جمله مواردی که در مرز با (رژیم) اسرائیل شاهد آن بودیم، بسیار نگران کننده است و می‌تواند به پیامد‌هایی منتهی شود.

وی در ادامه افزود: ما از طرف‌های درگیر در سوریه و هم پیمانان منطقه‌ای آن‌ها می‌خواهیم تا از قوانین جهانی پیروی کرده و خویشتنداری از خود نشان دهند و از اقداماتی که به بحرانی‌تر شدن اوضاع و آسیب رسیدن به غیرنظامیان منتهی می‌شود، خودداری کنند.

لازم به ذکر است، در پی تجاوزات گسترده رژیم صهیونیستی به خاک سوریه، ارتش سوریه موفق به هدف قراردادن یک فروند اف- ۱۶ و یک فروند اف- ۱۵ متعلق به این رژیم شد.

این رژیم در تلاش است تا با بهانه قراردادن ورود یک پهپاد ایرانی به اراضی اشغالی اینگونه وانمود کند که رویداد‌های مذکور در نتیجه اقدامات ایران بوده است!

دیدگاه خود را به ما بگویید.