تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۳ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۹:۰۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

جدیدترین رکورد ماشین گلزنی بایرن

روبرت لواندوفسکی با گلزنی برابر شالکه به رکورد جالب توجهی در بوندسلیگا دست یافت.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از نشریه کیکر، در ادامه دیدارهای هفته جاری بوندسلیگا یک دیدار برگزار شد که در آن بایرن مونیخ توانست با نتیجه ۲ بر یک برابر شالکه به برتری برسد و بک گام دیگر به قهرمانی مقتدرانه خود در بوندسلیگا نزدیک تر شود. ابتدا روبرت لواندوفسکی توانست برای بایرن مونیخ گلزنی کند و توماس مولر زننده گل دیگر بایرن مونیخ در این دیدار بود.

روبرت لواندوفسکی با گلزنی در این دیدار توانست در ۱۱ دیدار خانگی این فصل بایرن در بوندسلیگا گلزنی کند. در واقع گلزن لهستانی توانسته در تمام بازی‌های خانگی این فصل بایرن مونیخ برای تیمش گلزنی کند.

او توانسته است در بازی برابر تیم‌های، بایر لورکوزن، ماینتس، ولفسبورگ، فرایبورگ، هوفنهایم، آگسبورگ، لایپزیگ، هانوفر، کلن، وردربرمن و حالا شالکه گلزنی کند.

این در حالی بود که قبلا یوپ هاینکس سرمربی فعلی بایرن مونیخ توانسته بود به این مهم برسد و در ۱۱ دیدار خانگی پیاپی در بوندسلیگا گلزنی کند. او حالا اگر در بازی یعدی خانگی بایرن مونیخ که برابر هرتابرلین است گلزنی کند، با کنار زدن یوپ هاینکس تبدیل به اولین بازیکنی در تاریخ بوندسلیگا می‌شود که به این مهم دست یافته است.

بایرن همچنین در لیگ قهرمانان باید با بشیکتاش ترکیه دیدار کند که بله نظر قرعه مساعدی برای تیم آلمانی است تا بتواند به عنوان تنها تیم آلمانی بازمانده در لیگ قهرمانان اروپا راهی مرحله بعد رقابت‌ها شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.