تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۲ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۳:۲۲ ب.ظ
فاقددیدگاه
عضو مجمع نمایندگان مازندران:

آنچه که امروز اقتدار انقلاب و این ملت را حفظ کرد حضور مردم در تمامی صحنه‌هاست/مسئولان باید اصلاحاتی در خود ایجاد کنند

عضو مجمع نمایندگان مازندران، گفت: آنچه که امروز اقتدار انقلاب و این ملت را حفظ کرد حضور مردم در تمامی صحنه‌ها دشمن را مایوس خواهد کرد و این یاس دشمن موفقیت بزرگی برای ایران است و دشمن باید بداند که با فتنه انگیزی نمی‌تواند این ملت را متزلزل کند.

به گزارش قائم آنلاین، عبدالله رضیان سخنران حماسه عظیم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه روز ۲۲ بهمن ماه به فرموده حضرت امام یوم‌الله است، اظهار کرد: تاریخ نشان داد که ملت بزرگ ایران همیشه دشمنان خود را خوار و ذلیل می‌کند و برای نان انقلاب نکردند، بلکه بر اساس ارز‌ش‌ها این انقلاب را پایه ریزی کردند.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا بداند که این ملت و این انقلاب را با رهبری مقتدر، نمی‌تواند متزلزل کند، افزود: این ملت با رهبری مقتدر توانست بر تمامی دشمنان سیطره پیدا کند و اگر مقام معظم رهبری اذن دهد جان خود را فدای انقلاب خواهیم کرد.

رضیان تصریح کرد: آنچه که امروز اقتدار انقلاب و این ملت را حفظ کرد حضور مردم در تمامی صحنه‌ها دشمن را مایوس خواهد کرد و این یاس دشمن موفقیت بزرگی است و دشمن باید بداند که با فتنه انگیزی نمی‌تواند این ملت را متزلزل کند.

نماینده مردم شهرستان‌های سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای  اسلامی، گفت: این انقلاب به نام مردم است و مسئولان باید اصلاحاتی در خود ایجاد کنند و خود را با مردم صاف و شفاف کنند و ما باید این را بدانیم که امانتدار شایسته برای این ملت باشیم.

این نماینده عنوان کرد: دشمن نمی‌تواند با توان نظامی بر این ملت چیره شود به‌همین دلیل از طریق حربه‌های فرهنگی می‌خواهد بر این ملت غلبه کند و در صدد یاس و ناامیدی ملت هستند.

رضیان یادآور شد: آنچه که بسیاری از بزرگان در قبل انقلاب بودند خود عنوان می‌کنند که در گذشته توان بیان مشکلات خود را ندارند و نیز پیشرفت های قبل از انقلاب نسبت به این دوران قابل مقایسه نیست اما این ملت اکنون توانست دموکراسی را بنا کند که حق رأی و نظر دادن دارد اما حق تخریب ندارد تا دشمنان از این ابزار برای این ملت استفاده کند.

وی تصریح کرد: با توجه به آنکه زیرساخت‌های روستا در زمینه آب، برق، گاز و اینترنت فراهم شده حال می‌بینیم مهاجرت از شهر به روستا کاهش یافت و هر چند در این زمینه مشکلاتی وجود دارد و هزینه‌های جاری دولت بالا رفته است اما مجلس باید در زمینه افزایش بودجه‌های بنای زیرساختی و کاهش هزینه‌های جاری اقدام کند.

عضو مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به مشکلات آب بخش کشاورزی در حوزه انتخابیه خود، بیان کرد: امسال در ردیف بودجه کشور رقمی پیش بینی شد برای سد کسلیان تا این سد نیز احداث شود تا مشکلات بخش کشاورزی حل شود.

این مسوول ادامه داد: طرح تحول سلامت که از جمله موضوعات مجلس بود منابع ۳۵ هزار میلیاردی پیش‌بینی شد اما نارسایی‌هایی در اجرا وجود دارد که باید این مشکلات حل شود.

رضیان افزود: بیمارستان رازی از جمله دغدغه‌های این شهرستان است که قرار بود ۲۳ میلیارد تومان اختصاص یابد که تاکنون محقق نشد هر چند بخش اورژانس بیمارستان ولیعصر با هزینه ۲۰۰ میلیون تومان در دو هزار متر مربع در حال اجرا است.

نماینده مردم شهرستان‌های سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: هر چند این انقلاب در بخش اقتصاد مشکلاتی دارد اما حمایت از بازنشستگان و نیز افراد محروم را مورد توجه قرار داد و ما مسئولان باید شرایط رفتاری خود را اصلاح کنیم چون امانتدار مردم هستیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.