تاریخ انتشار :جمعه ۲۰ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۹:۲۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

۹ رنگ مناسب دکوراسیون برای بهار امسال

رنگ نارنجی را همراه با رنگ‌های عاجی، خاکستری مایل به قهوه‌ای و قهوه‌ای به کار ببرید، اما اگر علاقه زیادی به دکور مدرن دارید از این رنگ همراه با رنگ‌های سفید و خاکستری استفاده کنید.

به گزارش قائم آنلاین، رنگ‌ها تاثیرات عمیقی در روحیه ما دارند به خصوص رنگ‌هایی که در دکور خانه استفاده می‌کنیم.به نقل از بیتوته درست است که انتخاب رنگ سلیقه‌ای و دل بخواهی است، اما بهتر است نظر متخصصان را هم هنگام انتخاب رنگ در نظر بگیرید. مثل رنگ‌هایی که در اینجا معرفی کرده‌ایم.

 

۹ رنگ مناسب دکوراسیون بهاری امسال

 

قرمز

این رنگ شاد و انرژی بخش را در وسایل جانبی خانه‌هایی با دیوار‌های رنگ خنثی استفاده کنید. مثل صندلی یا کابینت و با آن انرژی را به خانه‌های خود بیاورید.

نارنجی

رنگ نارنجی را همراه با رنگ‌های عاجی، خاکستری مایل به قهوه‌ای و قهوه‌ای به کار ببرید، اما اگر علاقه زیادی به دکور مدرن دارید از این رنگ همراه با رنگ‌های سفید و خاکستری استفاده کنید.

زرد

زرد یکی از رنگ‌هایی است که کمتر کسی ریسک استفاده از آن را در خانه می‌پذیرد. اما امسال بهتراست با آن کنار بیایید. این رنگ شاد و روشن را در فرش، ست روتختی و وسایل جانبی استفاده کنید.

هلویی

این رنگ ملایم را می‌توان با هر رنگ دیگری ست کرد. پیشنهاد من این است که این رنگ را در رنگ آمیزی دیوار اتاق استفاده کنید.

خاکستری مایل به قهوه‌ای

نیازی نیست از این رنگ در دیوار خانه استفاده کنید. فقط کافی است پتو، بالش و وسایل پارچه‌ای خانه را به این رنگ انتخاب کنید. این وسایل جانبی برای خانه‌های کاملا سفید یا تیره بسیار مناسب هستند.

سبز

رنگ سبز به هر محیطی انرژی می‌دهد. این رنگ را هم می‌توان در وسایل خانه و هم در رنگ دیوار خانه یا مبلمان به کار برد.

آبی

آبی یکی از رنگ‌هایی است تقریبا همه دوست دارند و فضایی آرام بخش و دوست داشتنی در خانه ایجاد می‌کند. در فرش‌های گلدار، پرده ها، و وسایل روی میز از رنگ آبی استفاده کنید.

اسطوخودوسی مات

اگر علاقه زیادی به رنگ‌های شاد مثل بنفش ندارید از رنگ اسطوخودوسی مات استفاده کنید. این رنگ گرم و ملایم فضا را بیش از حد دخترانه نمی‌کند.

بنفش

بنفش رنگ سال ۲۰۱۸ ممکن است مناسب سلیقه هر کسی نباشد. اگر با این رنگ زیاد احساس امنیت و آرامش نمی‌کنید فقط در قسمت‌هایی مثل بالش، کوسن‌های روی مبل یا پتو از آن استفاده کنید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.