تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

نجفی رفتنی است؟

برخی رسانه‌های نزدیک به اصلاح طلبان و برخی از چهره‌های نزدیک به قالیباف در روزهای اخیر خبر از برکناری نجفی می‌دهند.

به گزارش قائم آنلاین، برخی رسانه های نزدیک به اصلاح طلبان و برخی از چهره های نزدیک به قالیباف در روزهای اخیر خبر از برکناری نجفی می دهند.

یک ماه گذشته ماهی پر فراز و نشیب برای تهران بود. تلخ و شیرینی های فراوانی در این مدت تهرانی ها را درگیر کرد. از شب های دلهره آور زلزله بگیرید تا همین  آخری نزول نعمت الهی بعد از مدت ها روی شهر تهران که شادی و  شیرینی بسیاری برای تهرانی ها داشت.
هنوز چندماهی از شهردار شدن نجفی نگذشته است که حوادث پیش آمده در تهران هر کدام تبدیل به بحرانی سخت برای ساکنان پایتخت شده است. تا جایی که دادستان کل کشور با انتقاد شدید از بحران های پیش آمده در زندگی مردم تهران گفت: مسئولی که نمی تواند یک کلانشهر را اداره کند برود.
حالا که  تهران از این بحران ها گذشته است  برخی رسانه های نزدیک به دو طیف اصلاح طلب و اصولگرا و حتی چهره  های نزدیک به شهرداری تهران خبر از برکناری نجفی می دهند.

سایت اصلاح طلب جماران به نقل از محسن هاشمی نوشت: تهرانی‌ها از شهرداری راضی نیستند. ۶ ماه از شروع فعالیتِ شورای پنجم و شهردار منتخب آن گذشته، اما انتظار عمومی از تحول در مدیریت شهری برآورده نشده است.امروز همه حوزه‌های عمومی با نارضایتی مردم مواجه‌اند

مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران نیز گفته است: نحوه خدمات رسانی شهرداری در زمان بارش برف مطلوب نبود… علیرغم پیش بینی‌های انجام شده در خصوص برف روبی، مدیریت شهری غافلگیر شده به خصوص در مناطق جنوبی و مرکزی خدمات مطلوبی ارائه نشد.

خبرگزاری تسنیم نیز نوشت: نجفی در حالی از عملکرد شهرداری تهران در پی بارش ‎برف دفاع می‌کند که انتقادت به اقدامات شهرداری همچنان ادامه دارد و این روزها صحبت استعفای وی از شهرداری مطرح است.

حامد هادیان نیز با کنایه نوشت: زمزمه هایی مبنی بر رفتن همیشگی نجفی به کیش شنیده می شود.

سید مهدی جابری نیز حتی جایگزین احتمالی جهانگیری را معرفی کرده است: همانطور که پیش بینی میشد، زمزمه رفتن آقای نجفی شهردار تهران جدی شده است. یکی از جایگزین های احتمالی وی محسن هاشمی می باشد.

 امیر ابراهیم رسولی از چهره های رسانه ای اصوگرا نیز در یادداشتی نوشت: نجفی شهردارتهران از روزی که آمد حاشیه را با خود آورد واکنون نیز باعملکردش  صدای دوستان خودش نیز درآمده است.ازداستان پرپیچ وخم تایید صلاحیت تا موضوع توانمندی وسلامت جسمانی ،مدیریت بحران در روزهای زلزله ویابرفی تهران وهمچنین انتصابات ، درکنار عدم تعامل بابرخی مراکز همگی نشان از دورانی ضعیف برای شهر دارتهران است.کارنامه ای که میتواند عنوان ضعیف ترین  شهردار  تاریخ پایتخت رانصیبش کند.

 کاربر دیگری به نام ‏‎بنده عرفان نوشت: در توئیتر های قبلی گفته ام انتخاب آقای نجفی  کاملا سیاسی بود و ایشان کوچکترین برنامه ای برای تهران ندارند و بخاطر  آینده سیاسی شان که شده باید استعفا کنند.

اما بودن کاربرانی همچون غفور مددی که معتقد به رفتن نجفی نبودند: عمرا نجفی استعفا بده اصلا اهل این حرفا نیست. کسی که تک روی می کنه یعنی در اختیار صندلی ریاسته. نه بی اهمیت به آن.

دیدگاه خود را به ما بگویید.