تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۲:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

تجمع اعتراضی مقابل وزارت نیرو

تجمع اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق در اعتراض به تغییر وضعیت خود، در مقابل ساختمان شیشه‌ای وزارت نیرو در حالی به پایان رسید که قرار شد.

به گزارش قائم آنلاین، تجمع اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق در اعتراض به تغییر وضعیت خود، در مقابل ساختمان شیشه‌ای وزارت نیرو در حالی به پایان رسید که قرار شد، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی فردا جلسه‌ای با نماینده این معترضان برگزار کند.

امروز برخی از اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق (شرکتهای تابعه برق منطقه ای) نسبت به طولانی شدن تغییر وضعیت خود از حالت پیمانکاری به قرارداد کار مشخص مقابل وزارت نیرو تجمع کردند.

بنابراین گزارش، با وجود امضای موافقت چیت چیان وزیر سابق نیرو مبنی بر تبدیل وضعیت و مشخص شدن تکلیف اپراتورهای پست‌های فشار قوی در خرداد ماه امسال هنوز مراحل تبدیل وضعیت اپراتورهای پست‌های فشار قوی اجرایی نشده است و علیرغم اینکه سازمان اداری استخدامی مجوز این اقدام را صادر کرده است، هنوز بنا به دلایلی این موضوع اجرایی نمی شود.

بیشتر بخوانید:

وزارت انرژی تشکیل می‌شود؟

امروز تجمع کنندگان در مقابل ساختمان شیشه‌ای در حالی از اردکانیان وزیر نیرو درخواست رسیدگی به این موضوع را داشتند که حائری معاون جدید وزیر نیرو در امور برق و انرژی به میان آنها آمده و با آنها صحبت کرد.

تجمع کنندگان از معاون وزیر نیرو درخواست کردند، تا اعتراض خود را به توانیر در مورد تعلل در این اقدام پیگیری کند، بنابراین حائری معاون وزیر نیرو نیز وعده داد، تا این موضوع پیگیری شود.
بر اساس این گزارش، مقرر شد فردا نیز جلسه‌ای میان نماینده معترض کنندگان با حائری در وزارت نیرو برگزار شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.