تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۲:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

بی‌عدالتی در مکانیسم پرداخت‌ها داریم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به بی عدالتی در مکانیسم پرداخت در کشور اشاره کرد و گفت: برای بنده به عنوان یک سیاست گذار قابل قبول نیست یک پزشک 80 میلیون درآمد داشته باشد و یک بازنشسته یک میلیون تومان حقوق بگیرد.

به گزارش قائم آنلاین، مسعود پزشکیان در مراسم اختتامیه دومین جشنواره ورزشی استانی بازنشستگان کشوری با بیان اینکه ورزش می‌تواند نسخه مناسبی برای نشاط و دور کردن بیماری باشد گفت: در مجلس در تلاش هستیم تا جایی که می‌توانیم پشتیبانی کنیم تا مشکلات صندوق های بازنشستگی کاهش یابد.

وی افزود: از صندوق بازنشستگی کشوری می‌خواهیم هر آنچه لازم است را با کار کارشناسی و علمی دقیق در اختیار ما قرار دهند تا آن را بررسی کنیم.

پزشکیان به بی عدالتی در مکانیسم پرداخت در کشور اشاره کرد و گفت: برای بنده به عنوان یک سیاست گذار قابل قبول نیست یک پزشک ۸۰ میلیون در آمد داشته باشد و یک بازنشسته یک میلیون تومان حقوق بگیرد. البته برای همان پزشک هم سقف گذاشته‌اند و اگر آن سقف نبود دریافتی‌اش به ۵۰۰ میلیون هم می رسید. ما بازنشستگان را درک می کنیم و به دنبال حل مشکلات آنها هستیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صندوق بازنشستگی و  همه نمایندگان باید کمک کنند تا قانونی بنویسیم و به نگاه مشترکی برسیم و اگر نگاه مشترکی نباشد این راه به جایی نمی‌رسد عنوان کرد: به عنوان یک نماینده می توانم دنبال کار شما بدوم و حاضرم پیگیر مطالبات شما باشم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.