تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۵ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۸:۵۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

سینک آشپزخانه را به راحتی برق بندازید

جوش شیرین را کف و بدنه سینک مرطوب بپاشید و ۲۰ دقیقه بگذارید بماند بعد یک تکه دستمال نخی کف سینک پهن کنید و ۱/۲ لیوان سرکه روی آن بریزید و ۲۰ دقیقه بعد با یک اسکاچ و مسواک کهنه سینک را بسائید و آن را درخشان و براق کنید.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از بیتوته جوش شیرین را کف و بدنه سینک مرطوب بپاشید و ۲۰ دقیقه بگذارید بماند بعد یک تکه دستمال نخی کف سینک پهن کنید و ۱/۲ لیوان سرکه روی آن بریزید و ۲۰ دقیقه بعد با یک اسکاچ و مسواک کهنه سینک را بسائید و آن را درخشان و براق کنید.

 

سینک آشپزخانه را به راحتی برق بندازید

 

• ترفند براق کردن انواع سینک

چدنی: جوش شیرین + آب

سرامیکی یا فلزی: سرکه سفید

استیل ضدزنگ: محلول صابون

لکه‌های سمج: جوش شیرین + آب

شیر آب و دسته ها: سرکه یا نوشابه

تمیز کردن کف اتوی جرم گرفته

کف اتوی جرم گرفته را داخل بشقابی از جوش شیرین و سرکه قرار بدهید و بگذارید ۳۰ دقیقه بماند و بعد با یک تکه پنبه یا پارچه نخی اتو را پاک کنید.

تمیز کردن قابلمه‌های سوخته

اگر غذا در قابلمه تان سوخته است، فقط کافی است پیاز را از وسط نصف کنید و قابلمه را از آب پرکنید و داخل آن پیاز بیندازید تا بجوشد.

تمیز کاری با لیمو

• اگر تخته گوشت شما بوی نامطبوع گوشت و سایر مواد غذایی را به خود گرفته است کافی است با کمک یک قطعه لیمو و نمک آن را تمیز کنید و اثرات بوی بد و آلودگی را از آن محو کنید.

• برای برطرف کردن چرک یقه پیراهن، قبل از قرار دادن آن در ماشین لباسشویی می‌توانید روی یقه پیراهن صابون مالیده پانزده دقیقه‌ای صبر کنید سپس آن را داخل ماشین لباسشویی بیندازید.

• پوست پرتقال و لیمو ترش‌هائی را که می‌خورید داخل یک کیسه پلاستیکی داخل یخچال بگذارید و وقتی به حدود ۱۰ تا پوست رسید همه را داخل یک یطری بریزید و با سرکه سفید روی پوست‌ها را بپوشانید و بگذارید یک جای تاریک و خنک ۱۵ روز بماند و بعد این معجون را که قدرت پاک کنندگی شگفت انگیزی دارد برای پاک و درخشان کردن آشپزخانه و سرویس بهداشتی تان استفاده کنید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.