تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۲ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۴۴ ق.ظ
فاقددیدگاه
فرماندار شهرستان قائم‎شهر:

هرچه از زمان انقلاب ميگذرد پايداري و استحكام نظام بيشتر مي‌شود/بهره‎برداری از طرح‌های مختلف به ارزش ۲۹ میلیارد تومان در قائم‎شهر

فرماندار شهرستان قائم‎شهر، گفت: يگانه رمز موفقيت ما در زمان انقلاب داشتن رهبري واحد بود و هرچه از زمان انقلاب ميگذرد پايداري و استحكام نظام اسلامی نیز بيشتر مي‌شود.

به گزارش قائم آنلاین، مهدی محمدی بمناسبت فرارسیدن اولین روز ایام‌الله دهه مبارک فجر در جلسه شورای اداری قائم‌شهر ضمن گراميداشت ياد و خاطره امام، شهيدان انقلاب اسلامي، شهداي مدافع حرم و آرزوي سلامتي براي مقام معظم رهبري و تمامي عزيزاني كه براي مردم خدمت مي‌كنند، اظهار کرد: در آغازين روز اين ايام براي تجديد بيعت با امام و مقام معظم وهبري بهمراه كليه مديران شهرستان محضر ايت الله معلمي نماينده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبري رسيديم تا با آرمان‌های امام راحل تجدید بیعت دوباره‎ای داشته باشیم.

وی افزود: انقلاب اسلامي ملت بزرگ ايران برمبناي باورهاي ديني توسط امام امت پايه‎گذاري شد و ظلمي که آن زمان توسط رژيم شاهنشاهي به مردم ایران تحمیل شده بود باعث شد تا مردم برای براندازی نظام شاهنشاهی بصورت یکپارچه عمل کنند و عرم خود را با رهبری امام راحل برای برپایی انقلاب اسلامی قوی کنند.

فرماندار شهرستان قائم‎شهر، بیان کرد: قبل، حین و بعد از پيروزي انقلاب اسلامی ایران که از سال ۱۳۴۲ آغاز شد، شهداي زيادي را براي پیروزی و حفظ آن تقدیم کردیم که اکنون نیزبه برکت خون همین شهدا کشور این چنین با قدرت و استوار درجهان خود را نشان می‌دهد

رئیس ستاد برگزاری دهه فجر شهرستان قائم‎شهر، خاطرنشان کرد: هرچه از زمان انقلاب ميگذرد پايداري و استحكامش بيشتر مي‌شود كه بايد از صبر و حوصله‌ي همه‌ي مردم عزيز سپاسگزار باشیم و ما مسئولین باید برای حفظ این انقلاب و رضایتمندی مردم کشور بیشتر تلاش کنیم.

این مسوول با بیان اینکه يگانه رمز موفقيت ما در زمان انقلاب داشتن رهبري واحد بود، تصریح کرد: اگر امام امت نبود پيروزي انقلاب غیرممكن بود و آنچه كه بعد فوت امام اين نظام و انقلاب را محكم كرد بازهم داشتن رهبري واحد بود كه از آرمان هاي امام و انقلاب دفاع كرد و باعث استحكام اين انقلاب شده است.

محمدی ادامه داد: ايران حوزه فرهنگي، اجتماعي، ایثار و غيره درجهان هميشه پيروز است و آن هم بدليل درايت بالاي مقام معظم رهبري است كه حتي دشمنان ما نيز از درايت بالای ايشان مي‌گويند و بیم دارند، كه این عملکرد باعث پيشرفت و استحكام اين نظام شده است.

وی با بیان اینکه اگر در حوزه اشتغال اقتصاد مقاومتي را سرلوحه كار كنيم و بدنبال احقاق آن باشيم خيلي از مشكلاتمی‌توان حل كرد، گفت: بايد دستگاه‌هاي اجراي با كمك همديگر بدنبال اجراي اقتصاد مقاومتي بشاند و ما بايد براي ايجاد اشتغال بدنبال سرمايه گذار باشيم و كار را براي سرمايه گذاران سهل كنيم تا آن‌ها بتوانند شغل ايجاد كنند، زمانيكه ما نميتوانيم در اداره‌ی خود كسي را شاغل كنيم بايد با اين كار براي جوانان شغل ايجاد كنيم.

فرماندار شهرستان قائم‎شهر بیان کرد: براي پيروزي انقلاب همه مردم تلاش كردن و امروز هم همه‎ی آن‎ها نوقع دارند و به فرموده مقام معظم رهبری “هر شخصی که در رابطه اشتغال تلاش ميكند انگار در جنك حضور دارد” باید به اهمیت موضوع پی‌برد.

رئیس ستاد برگزاری دهه فجر شهرستان قائم‎شهر، بیان کرد: در ایام دهه مبارک فجر سال ۹۶ در شهرستان قائم‌شهر بالغ بر ۲۹ ميليارد تومان طرح‌های عمرانی، خدماتی، بهداشت و درمان، کشاورزی، فرهنگی، ورزشی و توسعه‌ای قابل بهره‌برداری افتتاح خواهد شد که بزرگترين پروژه در دهه مبارك فجر افتتاح اورژانس بيمارستان وليعصر (عج) خواهد بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.