تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۲ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۲:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

ستاره تیم ملی اسپانیا: در مرحله گروهی هت‌تریک می‌کنم!

ستاره جوان اما گلزن و باتجربه تیم ملی فوتبال اسپانیا به مردم کشورش قول داده در مرحله گروهی حداقل یک بار هت‌تریک کند!

به گزارش قائم آنلاین، ایسکو Isco این روزها باز هم مورد غضب زیدان است و مادرید بحران زده خیال اعتماد به جوانان خود را ندارد. لوپتگی، سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا نیز به شدت نگران بازی نکردن جوانانی مانند «آسنسیو» و ایسکو است و تلویحا از زیدان خواسته منطقی باشد و با استفاده از ستاره ای مثل ایسکو هم مادرید را از بحران خارج کند و هم مقامات تیم ملی فوتبال اسپانیا را از نگرانی در بیاورد.

ایسکو، جوان دوست داشتنی اسپانیا در مصاحبه با رادیوکادناسر این کشور از آخرین تغییر و تحولات زندگی ورزشی خود و رئال مادرید و البته تیم ملی اسپانیا گفت.

وی با اشاره به وضعیت رئال مادرید در جدول لالیگا و حذف این تیم از کوپادل ری تصریح کرد: وضعیت خوبی نیست، همه ما دلهره داریم و ناراحت هستیم اما در تیم بزرگی مثل رئال مادرید همیشه باید امیدوار باشی و به غیر ممکن‌ها لبخند بزنی.

ایسکو ادامه داد: به نظر من طبق قوانین ریاضی هنوز جایی برای ناامیدی نیست البته کارشناسان حق دارند که بگویند ما فقط باید به لیگ قهرمانان اروپا فکر کنیم و این حرف درستی است. از طرفی وقتی مطمئن باشیم که قهرمان لالیگا نخواهیم بود، معنایش این نیست که دیگر بی انگیزه باشیم و لالیگا را رها کنیم، لالیگا معتبرترین لیگ باشگاهی در جهان است و در هر بازی باید به احترام هواداران خود با تمام وجود بازی کنیم. نمونه روشن این موضوع نیز پیروزی بسیار خوب و ارزشمند ما برابر والنسیا بود.

ایسکو درباره نیمکت نشینی های خود نیز گفت: من بازیکنی نیستم که مدام غر بزنم و علیه تیم خود یا مربی خود صحبت کنم. کترین شکایت را از سمت من مشاهده کرده اید و همیشه به نظر مربیان خود احترام می گذارم و اگر گاهی شاکی بوده ام واقعا به من حق بدهید چرا که تماشای ناکامی تیمی که با همه وجود دوستش داری از روی نیمکت بسیار سخت و تلخ است.

بازیکن مورد علاقه لوپتگی درباره تیم ملی اسپانیا و بحران سیاسی این تیم گفت: من درباره سیاست حرف نمی زنم اما می دانم که این شایعات به زودی از بین می رود و فیفاحق ندارد هر اتفاقی در هر کشوری رخ داد، به سرعت آن را به فوتبال متصل کند، ماجرای جدایی طلبی سالهای سال است که وجود دارد و امیدوارم حل شود و در فوتبال اسپانیا کمترین فساد گزارش شده و فیفا اگر قرار است با فساد مبارزه کند شاید بهتر است به سراغ دیگران برود.

وی ادامه داد: لوپتگی نسبت به من لطف زیادی دارد و سخنانش برایم بسیار ارزشمند است و البته بار مسئولیت روی دوشم را بسیار سنگین تر می کند. امیدوارم پاسخ مناسبی به اعتماد و ارزشگذاری او بدهم. او نگران نیمکت نشینی من و آسنسیو است و البته حق دارد اما بارها با او صحبت کرده ام و گفته ام که جای هیچ نگرانی نیست.

ایسکو درباره مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز گفت: در گروه سختی هستیم و باید بگویم که در جام جهانی اصولا هر بازی برای خودش پیچیده و سخت است، هر تیمی راهی جام جهانی نمی شود و باید بدانیم که همه تیمها مدعی و غیر قابل پیش بینی هستند. ایران بهترین تیم آسیا است و بازیکنان متعهدی دارد، مراکش نیز از بهترین های قاره آفریقا است و بازی های این تیم را چند بار تماشا کرده ام، خط دفاعی آنها فوق العاده است و البته پرتغال که یک مدعی بزرگ است، اگر قرار بر پیش بینی باشد، به نظر من دو تیم اسپانیا و پرتغال راهی دور بعدی می شوند اما واقعا این یک پیش بینی ساده انگارانه و سطحی است و ما هرگز خبر نداریم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

ایسکو یک قول هیجان انگیز هم به مردم کشورش داد و گفت: در مرحله گروهی به شرط بازی و حضور در ترکیب ثابت تیم، حداقل یک بار هت تریک خواهم کرد. گلزنی به من زندگی دوباره می دهد و در برابر تیم های ایران، مراکش یا پرتغال بالاخره هت تریک می کنم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.