تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۲ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۰۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

توجیه عجیب نیمار برای حرکتی زشت و جنجالی

حرکت و رفتار ناپسند نیمار با انتقاد شدید باشگاه رن و رسانه های فرانسوی همراه شده و بازتاب زیادی هم در دیگر رسانه های اروپایی داشته است.

به گزارش قائم آنلاین، نیمار یک بار دیگر به خاطر رفتار ناپسندش به سوژه انتقاد رسانه های فرانسوی تبدیل شده است.

شب گذشته پی اس جی توانست در زمین رن به برتری ۲-۳ دست یابد. در جریان این بازی و زمانی که بازی ۱-۳ به سود پاریسی ها دنبال می شد، نیمار دستش را برای کمک به سمت مدافع رن که قصد برخاستن داشت دراز کرد و سپس آن را پس کشید.

این حرکت نیمار با انتقاد شدید باشگاه رن و رسانه های فرانسوی همراه شده و بازتاب زیادی هم در دیگر رسانه های اروپایی داشته است.

نیمار در توجیه این ژست جنجالی خود گفت:« در طول هر بازی، مدافعان حریف با خطا و روش های مختلف من را متوقف می کنند. آنها همیشه سعی در تحریک من دارند در حالی که من هم روش های خاص خود را برای تحریک بازیکنان رقیب دارم. گذشته از آن، وقتی من این حرکت را مقابل دوستانم پیاده می کنم؛ چرا برابر بازیکنان رقیب این کار را انجام ندهم؟»

باشگاه رن هم در حساب توئیتر خود پاسخ نیمار را داد:« آقای نیمار شما بازیکن بزرگی هستی؛ ولی چه کسی دیشب به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد؟ اسماعیل سار که پیش از این به دلیل خطای شدیدی دیگر، سه ماه به دور از میادین بود، به دلیل تکل خشن بازیکن تیم شما دچار مصدومیت شد.»

اشاره رن به خطای شدید امباپه روی سار بود که به اخراج امباپه نیز منجر شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.