تاریخ انتشار :شنبه ۲۳ دی ۹۶.::. ساعت : ۱:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

مانع غیرمنتظره در مسیر احداث ورزشگاه جدید چلسی

مالک روس آبی‌های لندن برای احداث خانه جدید این تیم با یک مانع غیرمنتظره مواجه شده است.

به گزارش قائم آنلاین، میان رومن آبراموویچ و تحقق اهدافش برای باشگاه چلسی، هرگز فاصله زیادی وجود نداشته است اما برنامه‌های او برای احداث استادیوم یک میلیارد پوندی جدید آبی‌پوشان لندن با یک مشکل غیر منتظره مواجه شده است.

به گزارش دیلی‌استار احداث استادیوم جدید ورزشگاه چلسی در غرب لندن، باعث نرسیدن نور خورشید به یکی از منازل قدیمی اطراف این خانه خواهد شد و مالکان این منزل که ۵۰ سال در آن اقامت داشته‌اند، برخلاف دیگر اهالی منطقه نتوانسته‌اند با باشگاه چلسی از نظر مالی به توافق رسیند.

چلسی برای احداث استادیوم ۶۰ هزار نفری جدیدش، توانسته نظر تقریباً همه ساکنان منطقه را جلب کند اما خانواده کروس‌ویتس هنوز حاضر نشده‌اند که نور منزل خود را با پول عوض کنند.

مجوز ساخت استادیوم جدید چلسی سال گذشته صادر شد و شهردار لندن با احداث این استادیوم موافقت کرد اما مشکل غیرمنتظره‌ای که سر راه ساخت این ورزشگاه قرار گرفته، باشگاه چلسی را مجبور کرده که از شواری شهر لندن درخواست مداخله کند. گفته می‌شود در صورتی که باشگاه چلسی نتواند نظر خانواده کروس‌ویتس را جلب کند، امکان تغییر مدل ورزشگاه جدید این به گونه‌ای که مانع از تابش نور به منزل همسایه معترض نشود، وجود دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.