تاریخ انتشار :جمعه ۲۲ دی ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

تلاش عربستان برای بی اهمیت جلوه دادن تحریم قطر

«سعود القحطانی» مشاور دیوان پادشاهی عربستان در پستهای خود در حساب توئیتری‌اش در واکنش به مصاحبه تلویزیونی محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر خارجه قطر وانتقادش از کشورهای تحریم کننده دوحه مدعی شد: تصمیم اتخاذ شده مبنی بر تحریم قطر یک تصمیم دردناک اما برای حفظ امنیت منطقه و جهان لازم بود.

به گزارش قائم آنلاین، در حالی که بحران به وجود آمده در حوزه خلیج فارس و تحریم قطر از سوی کشورهای عربی مشکلات زیادی را برای آنها ایجاد کرده مشاور دیوان پادشاهی عربستان این تحریم را بسیار بی اهمیت خواند.

به گزارش روسیا الیوم، «سعود القحطانی» مشاور دیوان پادشاهی عربستان در پستهای خود در حساب توئیتری‌اش در واکنش به مصاحبه تلویزیونی محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر خارجه قطر وانتقادش از کشورهای تحریم کننده دوحه مدعی شد: تصمیم اتخاذ شده مبنی بر تحریم قطر یک تصمیم دردناک اما برای حفظ امنیت منطقه و جهان لازم بود.

وی در ادامه افزود: ما به زندگی عادی خود مشغول هستیم و روزهایی را که از زمان تحریم تا الان گذشته نمی شماریم و به خاطر مسائل پیش آمده گریه نمی کنیم. موضوع قطر بسیار بسیار بسیار کوچک است.

«انور قرقاش» وزیر مشاور امور خارجه امارات نیز با انتقاد شدید از قطر مدعی شد که دوحه باعث انزوا و به وجود آمدن این بحران است.

بحران در منطقه خلیج فارس که از سوی کشورهای عربی تحریم کننده قطر به وجود آمده باعث ایجاد تنش و مشکلات فراوانی در این منطقه شده به طوری که بسیاری از کشورها خواهان پایان یافتن این بحران هستند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.