تاریخ انتشار :جمعه ۲۲ دی ۹۶.::. ساعت : ۱:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

تعجب دمشق از اصرار فرانسه بر گمراه کردن افکار عمومی

این منبع تاکید کرد: سوریه حمایت وزارت امور خارجه فرانسه از ادعاهای گروه تروریستی جبهه النصره را محکوم کرد و به طور قاطع هر گونه هدف قرار دادن بیمارستان‌ها و غیرنظامیان در ادلب را رد می‌کند.

به گزارش قائم آنلاین، یک منبع در وزارت خارجه سوریه تأکید کرد که سوریه از اصرار وزارت خارجه فرانسه بر انحراف افکار عمومی این کشور درخصوص رخدادهای سوریه و بهانه قرار دادن مسائل انسانی برای سرپوش نهادن بر سیاست‌های خود بسیار تعجب می‌کند.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، این منبع تاکید کرد: سوریه حمایت وزارت امور خارجه فرانسه از ادعاهای گروه تروریستی جبهه النصره را محکوم کرد و به طور قاطع هر گونه هدف قرار دادن بیمارستان‌ها و غیرنظامیان در ادلب را رد می‌کند.

این منبع اشاره کرد: وزارت خارجه فرانسه نشان داد که از رخدادهای حومه استان ادلب کاملا ناآگاه است و «بهتر است که بداند گروه جبهه النصره از سوی سازمان ملل یک گروه تروریستی است».

این منبع توضیح داد: آنچه ارتش سوریه در حومه ادلب انجام می‌دهد، آزادسازی این منطقه از شر النصره و سایر گروه‌های تروریستی وابسته به آن است.

به گفته این منبع، جبهه النصره از طرف‌های حاضر در توافقات آستانه نیست؛ در نتیجه هر کس این گروه تروریستی را پوشش دهد، بدین معناست که از آن حمایت کرده و این مساله یک تخلف آشکار و نقض مبرهن قطعنامه‌های بین‌المللی است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.