تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۱ دی ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۱۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

کاهش ۱۴ درصدی طلاق با اجرای طرح محله محور در جویبار

فرماندار جویبار گفت: طرح محله محور در شهرستان جویبار در کاهش آسیب‌های اجتماعی به‌ویژه طلاق موفق بود به‌طوری‌که در ۹ ماهه نخست امسال ۱۴/۰۷ درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشتیم.

به گزارش قائم آنلاین، رجبعلی وهابی در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار گفت: در این ایام با توطئه دشمنان کشور دچار ناآرامی‌هایی شده بود که با حضور مردم مؤمن و ولایتمدار و همیشه درصحنه این توطئه خنثی شد.

وی با تشکر از مردم و نیروهای انتظامی و نظامی و امنیتی در آرام کردن وضعیت کشور اظهار کرد: نباید به دشمنان اجازه دهیم که با سوءاستفاده از مشکلات، کشور را دچار اختلال کنند.

فرماندار جویبار تصریح کرد: مردم شهرستان جویبار همچون گذشته بر ولایتمداری و تعهد و بیعت خود با انقلاب اسلامی باقی ماندند.

وهابی با اشاره به موفقیت طرح محله محور در کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: طرح محله محور در شهرستان جویبار در کاهش آسیب‌های اجتماعی به‌ویژه طلاق موفق بود به‌طوری‌که در ۹ ماهه نخست امسال ۱۴/۰۷ درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشتیم.

وی همچنین به بسته رونق تولید اشاره و عنوان کرد: از ۱۴۲ طرح ثبت‌نامی در سامانه بهین یاب، ۱۴ طرح موفق به دریافت تسهیلات به مبلغ ۱۱ میلیارد تومان شدند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.