تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۱ دی ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

جلالی: پیکان بضاعت مالی و جذابیت تیمی ندارد

مجید جلالی درباره تساوی مقابل سپیدرود گفت: متاسفانه نتوانستیم پیروز این دیدار شویم. بازی خوبی را ارائه دادیم اما در گلزنی ناموفق بودیم.

به گزارش قائم آنلاین، سرمربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید تیمش کار سختی در فصل نقل و انتقالات داشته و نتوانسته بازیکن‌های خوبی را جایگزین منشا و نعمتی کند.

مجید جلالی درباره تساوی مقابل سپیدرود گفت: متاسفانه نتوانستیم پیروز این دیدار شویم. بازی خوبی را ارائه دادیم اما در گلزنی ناموفق بودیم.

او ادامه داد: چند بازی است کمه نمایش خوبی را پشت سر می‌گذاریم اما نمی‌توانیم نتیجه‌ای که لازم است را کسب کنیم. در زدن ضربه آخر کم دقت هستیم و توپ‌هایمان تبدیل به گل نمی‌شود.

او درباره پر کردن جای منشا و نعمتی گفت: متاسفانه نتوانستیم بازیکنان خوبی را جایگزین این دو بازیکن کنیم. تیم ما بضاعت مالی و جذابیت تیمی ندارد و کار سختی را در فصل نقل و انتقالات داریم. در نیم‌فصل نیز سختی کار دو چندان می‌شود زیرا علاوه بر بودجه باشگاه و خود بازیکن، باید با باشگاه بازیکن نیز کنار بیایی.

به گزارش ایسنا، سرمربی تیم فوتبال پیکان همچنین در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل سپیدرود گفت: بازیکنان ما همه کار کردند که پیروز این دیدار شوند ولی شاید یک چیزهایی لازم بود که ما به مقصد برسیم. مثلا اگر یک مقدار بازی بازتر بود یا این که ما کمی سطح خلاقیت‌مان را در لحظه‌های پرفشار و شلوغ بالا می‌بردیم. نمی‌توانم به بازیکنانم ایرادی بگیرم چرا که آنها هرچه در توان داشتند انجام دادند و با همه وجودشان بازی کردند واقعا هم امروز می‌خواستند با پیروزی از زمین بیرون بیایند اما متاسفانه این طور نشد.

او در باره رحمان احمدی هم گفت: بیش از ۱۱ هفته بود که نتوانستیم از او استفاده کنیم اما او مرتبا تمرین می‌کرد. من احساس کردم الان موقع آن است که در ترکیب تیم باشد.

جلالی در رابطه با اینکه تیمش ۸ هفته متوالی هنوز به پیروزی نرسیده اظهار کرد: در ۴ بازی از دور برگشت لیگ اگر شما بازی‌ها را ببینید متوجه خواهید شد که ما باید پیروز می‌شدیم. ما علی‌رغم بازی‌های اصولی و خوبی که انجام می‌دهیم نتیجه نمی‌گیریم. وقتی که یک تیم در جدول بالا می‌آید باید مراقبت‌های ویژه‌ای روی آن انجام شود. شاید ما نتوانستیم فشارها را تحمل کنیم.

او در پایان گفت: ما در این بازی طوری حمله کردیم که حتی کوچک ترین موقعیت گلزنی به حریف ندادیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.