تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۸ دی ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۱۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

پیشنهاد نشریه آمریکایی برای کشتن برجام!

یک نشریه آمریکایی در یادداشتی روز دوشنبه به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور پیشنهاد داده بابت حمایت از مخالفان ایران، توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 (برجام) را بکشد.

به گزارش قائم آنلاین، یک نشریه آمریکایی در یادداشتی به رئیس‌جمهور این کشور پیشنهاد کرده برای حمایت از آشوب‌گران در ایران، از تعلیق تحریم‌ها برای ایران خودداری کرده و برجام را لغو کند.

یک نشریه آمریکایی در یادداشتی روز دوشنبه به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور پیشنهاد داده بابت حمایت از مخالفان ایران، توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ (برجام) را بکشد.

ترامپ در روزهای آینده بایستی بار دیگر درباره صدور تأییدیه پایبندی ایران به برجام و همچنین امضای معافیت‌های تحریمی ذیل این توافق تصمیم‌گیری کند.

«نشریه نشنال‌ریویو» با اشاره به فشارها بر ترامپ برای تمدید معافیت‌های تحریمی و نگاه داشتن آمریکا در برجام نوشته است: «چنین رویکردی اشتباه است. این کار به حفظ توافقی فریبکارانه منجر خواهد شد که امنیت جهانی را به خطر انداخته و باعث قدرتمند شدن یک حکومت دین‌سالار شده است.»

نشریه آمریکایی با اشاره به آشوب‌های اخیر در ایران نوشته اقدام ترامپ در کشتن این توافق حاوی پیامی برای «معترضان ایران» بوده و سرنگونی حکومت ایران را تسریع خواهد کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.